Secere Aile Soyağacı

Secere Aile Soyağacı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.04
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu0.89 MB
ÜreticiM. Gürcan YÜCEDAĞ
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (0.89 MB)

Aile Kütük Soyağacı Türkçe Öğrenme Bulma Programı

Aile soy ağacını bilgisayar üzerinden yapabilmek amacıyla geliştirilmiş olan Türkçe Secere Aile Soyağacı programını indir yaparak, kendi içinde sunduğu daha pek çok alternatif özellik ile kullanıcıların aile bireyleri hakkında soy ağaclarını bulma imkânı sağlamaktadır. İngilizce ve Türkçe dil seçeneklerine sahip olan soyağacı programı, geniş akraba çevresine sahip olanların kullanabileceği ideal bir yazılımdır.

Kullanıcılar Secere Aile Soyağacı ile kendi soylarını yakından tanıma imkânı bulurken, yakınlarına verebilecekleri değerli bir hediye de hazırlayabilirler. Demo sürümünü kullanıcıların hizmetine sunmuş olan yayımcı şirket, daha fazla kayıt yapmak isteyenler için ücretli olarak satışa sunulmaktadır.

Secere Aile Soyağacı Demo Kısıtlamaları Nelerdir?

Soyağacı programı Türkçe ücret ödemeden kullanmak isteyen kullanıcılar demo sürümü kapsamında yalnızca 50 kez kayıt yapma hakkına sahiptir. Gedcom uzantılı aile soyağacı bilgi dosyaları üzerine ekleme ya da çıkarma yapılması için ücretli sürümün satın alınması gerekmektedir.

Secere Aile Soyağacı Programının Özellikleri

Akraba bireylerinin isim secerelerinin yanı sıra resimli tablo oluşturmaya da imkân veren soyağacı programı, oluşturulan tabloların yazıcıdan çıkarılmasına da olanak sunmaktadır. Aile bağı kuvvetli olanların uğraşmaktan keyif alacakları program, demo sürümü ile pek çok kısıtlama dahilinde kullanılsa da beklentileri büyük ölçüde karşılayacak niteliktedir.

Basit ara yüz ile tasarlanmış olan yazılım, her bilgisayar kullanıcısının zorlanmadan seceresini oluşturabileceği bir programdır. Tüm Windows işletim sistemlerini desteklemektedir. Oluşturulan soy ağacı tabloları html ve rtf gibi çeşitli formatlarda kaydedilebilir.

676 kez indirildi

Benzer Programlar

 • BlueStacks 4 BlueStacks 4
  TürkçeÜcretsiz408 MB
 • XFire Türkçe Yama XFire Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz32 KB
 • Mame32 Plus Mame32 Plus
  İngilizceÜcretsiz53.16 MB
 • Nox App Player Nox App Player
  enÜcretsiz275 MB
 • Secere Aile Soyağacı HAKKINDA YORUM YAZIN