Droid4X indir

Droid4X indir

Versiyon/Sürüm0.10.5
LisansÜcretsiz
Dilİnglizce
Dosya Boyutu2.47 MB
ÜreticiDroid4X
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.47 MB)

Droid4X Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarda oynatma emülatörü

Droid4X indir, android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarınızda oynamanız için geliştirilen Windows tabanlı ücretsiz Droid 4x emülatör programıdır. Android oyunlarının yanı sıra android uyumlu uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırma imkanı tanıyan android emülatörüdür. Bilgisayarımızda üzerinden sanal android işletim sistemi kurarak tüm android uygulamalarınızı bilgisayar üzerinde açabilmenize olanak tanıyor.

Droid4X Nedir ve Nasıl Kullanılır

Android oyunları ve uygulamalarını bilgisayar üzerinde sanal android işletim sistemi sayesinde açabiliyoruz. Ücretsiz uygulamanın en avantajlı yanı uygulamaları daha büyük ekranda görüntüleyebilmemizdir. Böylelikle grafik ekran kalitesi iyi olan android oyunları tüm detaylarını en iyi biçimde görmenize yardımcı oluyor.

Bilgisayar performansını kullanarak android oyunları açmanızı sağlıyor böylelikle yavaş açılan oyunları daha yüksek performansda görüntülüyor. Droid4X indirip android cihazlarınızın açmakta zorlandığı ve yüksek performansla çalışmasını istediğiniz tüm oyunları oynayabilirsiniz.

Virtualbox sanal işletim sistemi çalıştırma yazılımı olarak kullanabileceğiniz Droid4X Android Emülatörü‘dür. Eğer bilgisayarınızda Virtualbox programı kurulu ise Droid4X apk çalıştırırken problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle Virtualbox yazılımı Windows bilgisayarınızdan kaldırmanızı tavsiye ediyoruz. Google Play Store mağazasına programı kurduktan sonra bağlanarak dilediğiniz oyun ve android uygulamaları indirebilirsiniz. Bluestacks android uygulamaları Windows’da açma programından bir adım önde performans sergilediğini söyleyebiliriz.

Droid4X 0.10.5 yazılımı sayesinde gamepad gibi oyun kontrolünü kullanarak android ve iOS uyumlu oyunları oynayabilirsiniz. Yüksek performansda ve büyük ekran monitör veya televizyonlarınızda mobil oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Daha çok oyun severler için geliştirilen Droid4X indir son sürüm indirmeniz halinde daha iyi çalışma performansı sergilemektedir.

    Benzer Programlar

  • MEmu MEmu
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • WeGame X WeGame X
    İngilizceÜcretsiz47 MB
  • Droid4X indir HAKKINDA YORUM YAZIN