Akbank Direkt iOS

Akbank Direkt iOS

Versiyon/Sürüm3.28.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu151.6 MB
ÜreticiAkbank T.A.S
İşletim SistemiiPhone iOS 7.0 / iPad (OS) / iPod Touch
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (151.6 MB) iOS için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Akbank Direkt iPhone ve iPad için Online İnternet Bankacılığı

Akbank Direkt iOS indir, iPhone ve iPad telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz resmi Akbank mobil uygulamasıdır. Online internet bankacılığı ile para transferi, kredi kartı borcu ödeme, hesap görüntüleme ve finansal işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Akbank hesaplarını mobil üzerinden yönetebilmenizi için iOS uygulamasını indirip güvenli ve rahatça kullanabilirsiniz.

Akbank Direkt iPhone Cihazda Kullanımı

Uygulama üzerinden online internet bankacılığı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Direkt ile para transferi, kredi kartı ödeme, eft gönderme, döviz hesaplama ve diğer işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Akbank müşterisi olmayanlar tarafından da kullanıbildiğini belirtelim.

Akbank Direkt iOS uygulaması her ne kadar çok detaylı işlem yapmanız izin vermese de uygulamaya giriş yapmanın ve kolay kullanılması sayesinde çok hızlı mobil bankacılık aktivitelerini gerçekleştiriyor. Sade tasarımı ve kolay bankacılık işlevine özel olarak tasarlanan uygulamada herhangi bir problem yaşacağınızı zannetmiyorum.

Sürekli bilgisayar başında olamıyor ve acil para transfeleri gibi işlemleri hızlıca yapabilmek istiyorsanız iPhone ve iPad cihazlarınızda tüm bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yakınınızdaki ATM’nin konum bilgilerine ulaşabilme, kredi çekme talebi oluşturma, şifre ve geçici şifre tablebi oluşturma imkanına sahip olacaksınız.

Android cihazınıza Akbank internet bankacılığı uygulamasını indirmek için tıklayın.  Akbank Direkt

70 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ziraat Trader Ziraat Trader
  TürkçeÜcretsiz7,7M
 • insha insha
  TürkçeÜcretsiz38M
 • Yapı Kredi Apk Yapı Kredi Apk
  TürkçeÜcretsiz98.61 MB
 • TCMB TCMB
  TürkçeÜcretsiz41M
 • Akbank Direkt iOS HAKKINDA YORUM YAZIN