Akbank Direkt iOS

Akbank Direkt iOS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.28.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu151.6 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone iOS 7.0 / iPad (OS) / iPod Touch
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (151.6 MB) iOS indir

Akbank Direkt iPhone ve iPad için Online İnternet Bankacılığı

Akbank Direkt iOS indir, iPhone ve iPad telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz resmi Akbank mobil uygulamasıdır. Online internet bankacılığı ile para transferi, kredi kartı borcu ödeme, hesap görüntüleme ve finansal işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Akbank hesaplarını mobil üzerinden yönetebilmenizi için iOS uygulamasını indirip güvenli ve rahatça kullanabilirsiniz.

Akbank Direkt iPhone Cihazda Kullanımı

Uygulama üzerinden online internet bankacılığı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Direkt ile para transferi, kredi kartı ödeme, eft gönderme, döviz hesaplama ve diğer işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Akbank müşterisi olmayanlar tarafından da kullanıbildiğini belirtelim.

Akbank Direkt iOS uygulaması her ne kadar çok detaylı işlem yapmanız izin vermese de uygulamaya giriş yapmanın ve kolay kullanılması sayesinde çok hızlı mobil bankacılık aktivitelerini gerçekleştiriyor. Sade tasarımı ve kolay bankacılık işlevine özel olarak tasarlanan uygulamada herhangi bir problem yaşacağınızı zannetmiyorum.

Sürekli bilgisayar başında olamıyor ve acil para transfeleri gibi işlemleri hızlıca yapabilmek istiyorsanız iPhone ve iPad cihazlarınızda tüm bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yakınınızdaki ATM’nin konum bilgilerine ulaşabilme, kredi çekme talebi oluşturma, şifre ve geçici şifre tablebi oluşturma imkanına sahip olacaksınız.

Android cihazınıza Akbank internet bankacılığı uygulamasını indirmek için tıklayın.  Akbank Direkt

  Benzer Programlar

 • N Kolay İnternet Bankacılığı N Kolay İnternet Bankacılığı
  TürkçeÜcretsiz55M
 • MobilDeniz indir MobilDeniz indir
  TürkçeÜcretsiz67M
 • Döviz Altın Bitcoin Döviz Altın Bitcoin
  TürkçeÜcretsiz0.74 MB
 • TransferGo TransferGo
  TürkçeÜcretsiz38M
 • Akbank Direkt iOS HAKKINDA YORUM YAZIN