N26 The Mobile Bank indir

N26 The Mobile Bank indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu21.00 MB
ÜreticiN26 GmbH
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

Avrupanın ilk Mobil Bankası N26 The Mobile Bank

N26  The Mobile Bank indir, Avrupa’nın ilk mobil bankası olarak bilinir. N26 Bank mobil üzerinden banka işlemlerinizi yapabileceğiniz, para transferleri ve yatırıp çekme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Android uygulamalar arasında birkaç benzeri bulunsa da N26’nın sahip olduğu özellikler hiçbirinde yoktur. Özellikle hızlı ve profesyonel çalışması bu bankacılık uygulamasını bir adım öne taşır.

N26 – The Mobile Bank Özellikler

N26 – The Mobile Bank, Avrupanın ilk sadece mobil Bankası güvenli hizmet verir. Bu konuda herhangi bir kaygı duymanıza gerek olmaz. Sağlam bir güvenlik alt yapısı bulunur.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda hemen hesap oluşturabilirsiniz. Tıpkı real bankalarda olduğu gibi mobil bankada da alt hesaplar oluşturup bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sanal kart çıkararak alışveriş yapabilir, zamanı geldiğinizde ödemelerinizi tamamlarsınız.

N26 – The Mobile Bank İndir

N26 – The Mobile Bank mobil dünya genelinde 3.5 milyon kullanıcıya sahiptir. Android işletimli cep telefonları ve tabletlerde bu uygulamayı kullanmak kolaydır. İndirmek için mobil uygulama markete girmek yeterlidir. Sonrasında aç diyerek hesap açarak uygulamadan yararlanmanız mümkündür.

    Benzer Programlar

  • CoinMarketCap Apk indir CoinMarketCap Apk indir
    TürkçeÜcretsiz65 MB
  • Nays Apk indir Nays Apk indir
    TürkçeÜcretsiz157M
  • N26 The Mobile Bank indir HAKKINDA YORUM YAZIN