Akbank Direkt

Akbank Direkt

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 1,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.9 MB
ÜreticiAKBANK
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.9 MB) iOS indir Android indir

Akbank Direkt Online Cep Bankacılık Mobil Uygulaması

Akbank Direkt indir uygulaması mobil android ios iphone uygulamasını indir yaparak, ücretsiz Akbank bankacılık ve online işlemlerini her zaman dilediğiniz yerden istediğiniz zaman kolaylıkla ve güvenli bir şekilde tüm finans, parasal işlemlerini halledebileceksiniz. Akbank bankasının müşterilere mobil cihazlarında hizmet vermek üzere tasarlanmış ve farklı deneyimler yaşamanızı sağlayacak uygulamadır.

Akbank direkt mobil3

Uygulamanın Amacı Nedir?

Akbank Direkt mobil android bankacılık uygulaması kişiselleştirilmiş ara yüz temasıyla müşterilerinin farklı bankacılık deneyimi ve daima farklarını hissedebileceklerini sağlayacak özel hizmet sunuyor. Kredi kartı bilgilerinize ulaşabilmeniz için tek kullanımlık şifreyle giriş yaparak güvenliği ön planda tutuyor. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile daha kolay kullanım imkanı!

Kredi kartı bilgileri, kart borcu ödeme, son ödeme tarihi, parasal aktivitelerini yönetimi, internet alışveriş imkanı ve diğer tüm bankacılık aktivitelerini yürütebilirsiniz. Akbank online bankacılık işlemlerini gerçekleştirirken müşterilerine hazırlamış olduğu özel tasarımı ana ekranıyla ve diğer bankacılık mobil uygulamalarından daha kolay giriş yapabilirsiniz.

Bankacılık Uygulaması Nasıl Kullanılır?

İnternet bankacılığı android uygulamasına ilk defa giriş yapanlar müşteri kredi kartı numaranızı, kullanıcı adı ve Akbank mobil direkt şifresiyle giriş yapın. Yada kredi kartı numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve kart şifrenizle de giriş yapabilirsiniz.

Daha sonraki mobil uygulamaya giriş yaparken Akbank Direkt cep bankacılık şifresi ve kredi kartı şifresiyle giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Artık herhangi bir şubeye gitmeye veya ATM’lere gitmenize gerek kalmadan döviz işlemlerinizi ve müşteri hizmetlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

2168 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Döviz Altın Bitcoin Döviz Altın Bitcoin
  TürkçeÜcretsiz0.74 MB
 • TransferGo TransferGo
  TürkçeÜcretsiz38M
 • Doviz.com Doviz.com
  TürkçeÜcretsiz1.90 MB
 • Takasbank Bes Takasbank Bes
  İngilizceÜcretsiz4,9M
 • Akbank Direkt HAKKINDA YORUM YAZIN  Akbank Direkt Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Mehmet YALÇIN dedi ki:

   Akbank direkt Android uygulamasının son sürümünü indiremiyorum.