Akbank Direkt

Akbank Direkt

Versiyon/Sürüm1.1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.9 MB
ÜreticiAKBANK
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.9 MB) iOS indir Android indir

Akbank Direkt Online Cep Bankacılık Mobil Uygulaması

Akbank Direkt indir uygulaması mobil android uygulaması yaparak, ücretsiz Akbank bankacılık ve online işlemlerini her zaman dilediğiniz yerden istediğiniz zaman kolaylıkla ve güvenli bir şekilde tüm finans, parasal işlemlerini halledebileceksiniz. Akbank bankasının müşterilere mobil cihazlarında hizmet vermek üzere tasarlanmış ve farklı deneyimler yaşamanızı sağlayacak uygulamadır.

Akbank Direkt Uygulamanın Amacı Nedir?

Akbank Direkt mobil android bankacılık uygulaması kişiselleştirilmiş ara yüz temasıyla müşterilerinin farklı bankacılık deneyimi ve daima farklarını hissedebileceklerini sağlayacak özel hizmet sunuyor. Kredi kartı bilgilerinize ulaşabilmeniz için tek kullanımlık şifreyle giriş yaparak güvenliği ön planda tutuyor. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile daha kolay kullanım imkanı!

Kredi kartı bilgileri, kart borcu ödeme, son ödeme tarihi, parasal aktivitelerini yönetimi, internet alışveriş imkanı ve diğer tüm bankacılık aktivitelerini yürütebilirsiniz. Akbank online bankacılık işlemlerini gerçekleştirirken müşterilerine hazırlamış olduğu özel tasarımı ana ekranıyla ve diğer bankacılık mobil uygulamalarından daha kolay giriş yapabilirsiniz.

Bankacılık Uygulaması Nasıl Kullanılır?

İnternet bankacılığı android uygulamasına ilk defa giriş yapanlar müşteri kredi kartı numaranızı, kullanıcı adı ve Akbank mobil direkt şifresiyle giriş yapın. Yada kredi kartı numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve kart şifrenizle de giriş yapabilirsiniz.

Daha sonraki mobil uygulamaya giriş yaparken Akbank Direkt cep bankacılık şifresi ve kredi kartı şifresiyle giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Artık herhangi bir şubeye gitmeye veya ATM’lere gitmenize gerek kalmadan döviz işlemlerinizi ve müşteri hizmetlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • N26 The Mobile Bank indir N26 The Mobile Bank indir
  ingilizceÜcretsiz21.00 MB
 • PTT Bank indir PTT Bank indir
  TürkçeÜcretsiz25.00 MB
 • Akbank Direkt HAKKINDA YORUM YAZIN  Akbank Direkt Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Mehmet YALÇIN dedi ki:

   Akbank direkt Android uygulamasının son sürümünü indiremiyorum.

  casino siteleri