PTT Bank indir

PTT Bank indir

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25.00 MB
ÜreticiT.C. Posta ve Telgraf Teşkilati Genel Müdürlüğü
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi2 Mayıs 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (25.00 MB) iOS indir Android indir

PTT Bank Mobil Bankacılık Hizmetleri

PTT Bank indir, PTT işlemlerinizi mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirmenize yardımcı olacak faydalı bir uygulamadır. PTT Bank bugün internetin hemen her eve girmesiyle beraber bankalara, postaneye gitmeye gerek kalmadan işlemlerin yapılabilmesi mümkün olmaktadır. PTTBank uygulaması da tam olarak oturduğunuz yerden kalmadan hem posta işlemlerinizi hem de bankacılık işlemlerinizi yapmanıza yardımcı olmaktadır.

PTT’nin banka sektörüne girmesinin ardından binlerce müşteriye sahip olduğu ve birçok kişi için ideal bir alternatif sunduğu görülmektedir. Bugün bu kurumun resmi uygulaması olarak PTTBank tercih edilebilmekte, kullanıcılar verdiği hizmetten memnun kalmaktadır.

PTTBank İndir

PTT Bank aynı zamanda CepPTT olarak da isimlendirilmektedir. Cep telefonlarından bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler için bu uygulamanın avantajlı olduğunu söylemek mümkündür. Banka uygulaması şeklinde sisteme sahip olan PTT Bank, para işlemlerinizi birkaç dakikada gerçekleştirmenize olanak tanımaktadır.

PTT Bank android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmıştır. Kişi, cep telefonuna bu uygulamayı indirdikten hemen sonra birkaç dakikasını ayırarak banka işlemlerini yoluna koyabilmektedir.

PTTBank Özellikler

PTTBank indirdikten sonra para yatırma, para çekme, döviz kurlarını takip etme, PTTCell ile işlem yapma ve TL yükleme gibi hizmetlerden yararlanabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra bankacılık kategorisinde yer alan yatırımlar, kredi kartı detayları ve fatura ödemeleri de bu uygulama üzerinden kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Herhangi bir banka yerine PTT kullanıcılarından biriyseniz bu uygulamayı indirip birkaç dakika içerisinde dilediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz.

iphone ios : https://apps.apple.com/tr/app/pttbank/id1052196375?l=tr

    Benzer Programlar

  • CoinMarketCap Apk indir CoinMarketCap Apk indir
    TürkçeÜcretsiz65 MB
  • Nays Apk indir Nays Apk indir
    TürkçeÜcretsiz157M
  • PTT Bank indir HAKKINDA YORUM YAZIN