Age of Empires 3 Türkçe Yama

Age of Empires 3 Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.11 MB
ÜreticiTürkçe Yama
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.11 MB)

Age of Empires 3 Strateji ve Savaş Oyunu için Türkçe Yama

Age of Empires 3 Türkçe Yama indir, Strateji oyununun ücretsiz Türkçe dosya paket yamasıdır. Age of Empires oyunu severlerin ve oynayanlar için geliştirilen Türkçe dosya yamadil paketi sayesinde daha kolay oynama imkanı sunmaktadır.

Age of Empires 3 Türkçe Yama Kurulumu

Oyun tamamen stratejik savaşların yer aldığı mükemmel bir oyun yapısına sahiptir. İmparatorluğunuzu korumak için bazen düşmanların açtıkları savaşa karşı savunma ve bazende istila için saldırı konumunda olacağız. Age of Empires 3 Türkçe Yama ile verilen görevleri ve oyunda yapılması gereken stratejik savaşları daha iyi anlayarak yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Zeka ve strateji oyunlarını eğer çok seviyorsanız mutlaka Age of Empires 3 oyununu denemeden geçmeyin. Düşmanınızın veya sizin oyundaki gücünüze göre savaşlara giriyoruz. Oyununun Türkçe dil desteği sayesinde önünüze çıkan birçok engeli ve görevleri zorlanmadan geçebileceksiniz. Oyunu stratejik açıdan zekice oynamak oldukça kolay olmadığı gibi, oyunda ilerleme kaydetmekte tamamen sizin stratejik savaş planınıza bağlıdır.

Age of Empires 3 Türkçe Yama kurulum dosyasını indirin. İndirilen arşiv dosyası içerisinde yapılması gereken adımları takip adin. Türkçe yamasını kurduktan sonra oyuna girin ve oyun tamamen Türkçe oynanabilir hale gelecektir. Arşiv dosyası içerisindeki .exe dosyasını kurmanız yeterlidir.

    Benzer Programlar

  • Artifact Artifact
    TürkçeÜcretsiz
  • Dragon Awaken indir Dragon Awaken indir
    Türkçe, İngilizceÜcretsiz1.0 MB
  • Age of Empires 3 Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN