Age of Empires 2

Age of Empires 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümAge of Empires 2
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu36.27 MB
Üretici
İşletim SistemiWinXP/WinME/Win2000/Win98/Win95/WinNT
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (36.27 MB)

Age of Empires 2 Eski Çağ Ülkeler Arası Strateji Savaş Oyunu

Age of Empires 2 indir, The Conquerors Expansion ismiyle oyun severiyle buluşan Age of Empires 2 oyunu en çok sevilen popüler strateji oyunları arasında en ön sıralarda yerini almaktadır. Oyun online çok oyunculu oynanıp çok oyunculu harita sistemi vardır.

Age of Empires

Oyunda bulunan haritanın ismi Yucatan haritası olarak adlandırılıyor haritanın içinde yer alan King of the Hill bölgesinde savaşa başlıyoruz. Age of Empires 2 oyununu ister tek kişi olarak isterseniz de çoklu oyuncu ile oynayabiliyoruz. Tabi ki oyunun tek kişilik ve çok kişi ile oynanan bölüm senaryoları çok farklıdır. Tek kişilik oynayacağımız zaman “Montezuma One” moduna girerek oyuna başlıyoruz.

Age of Empires Oyun Paketleri

Ülke Savaş oyununu bilgisayarımıza kurduğumuzda demo sürümü olduğu için ilk olarak Aztek ve Maya seçeneklerinden faydalanabiliyoruz. Mükemmel strateji oyununu denedikten sonra makul bir fiyata satın alabiliyoruz. Age of Empires oyunundan sonra çıkan 2 paketi daha sonrasında oyuna daha çok yeni özellikler getirebilmek için Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0b paketi ücretsiz olarak verilmiştir. www.indirson.com sitesinden ücretsiz indirebiliyoruz.

Bir zamanlar internet cafelerde online olarak oynanan müşterilerin çılgınlar gibi bağımlısı olduğu oyundu. Her geçen gün teknolojinin ilerlemesi üzerine oyun kendini günümüz çağını yansıtacak yepyeni özellikler eklemiştir. Bu sayede eski popülerliğini koruyabilmiştir. Eğer sizlerde strateji oyunu hastasıysanız hemen bu güzel oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz. Eğlenceli oyun keyfi dileriz.

Age of Empires II: The Conquerors Expansion Oyunu Ekran Görüntüsü

En popüler strateji oyunları arasında neredeyse en çok kullanıcıya sahip olan oyunu bilgisayarınıza yükleyerek günlük hayatın dertlerinden bir nebze de olsa kurtulup kafanızı dağıtmanızı sağlıyor. Age of Empires 2 içeriği hakkında ön bilgi edindikten sonra yüklemek için aşağıdaki oyunun resimlerine bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımızın keyifli günlerde oynamasını diliyorum.

    Benzer Programlar

  • Artifact Artifact
    TürkçeÜcretsiz
  • Dragon Awaken Dragon Awaken
    Türkçe, İngilizceÜcretsiz1.0 MB