Age of Empires 2 Oyunu

Age of Empires 2 Oyunu

Versiyon/SürümII HD
LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Age of Empires 2 Strateji Oyunu

Age of Empires 2 Oyunu indir, Age of Empires II HD, birincisinin ardından aynı heyecan ve başarıyı yakalayan bir strateji oyunudur. Age of Empires 2 Strateji oyunları denildiğinde akla gelen ilk oyunlardan biri olması ise oyuna efsaneler arasında yer veriyor.

Oyun eski işletim sistemine sahip bilgisayarlar için kullanıma uygun değil. Her şeyden önce 1920×1080 full HD çözünürlük oyunu yeni bilgisayarlarla sabitliyor. Temel olarak ilk versiyonun üzerine oturtulmuş olsa da oyunun bu yeni imajı çok daha kaliteli olmuş. Özellikle yanma ve patlama efektleri hem ses hem de görüntü açısından mükemmel bir oyun programı olduğunu kanıtlıyor.

Age of Empires II HD Oyun Detayları

Stratejik hâkimiyeti esas alan Age of Empires 2 HD, ne kadar akılcı oynanırsa o kadar kazandırıyor. Bu yüzden bilgisayarınızda birden fazla pencerede açıp daha geniş alanlara yayılabilirsiniz.

Age of Empires 2 (HD) Gerçek Zamanlı Oyunu Müzikler ve ses donanımı açısından eski versiyonunu aynen devam ettiren oyun, efekt gücü bakımından biraz daha iyi durumda.

Oyunun Oynanma Durumu

Oyun programı olarak en eski ve efsaneler arasında yer alan Age of Empires II HD, güncellendikten sonra daha hızlı ve tatminkâr olmuş denilebilir. Oyun odası bulma konusunda, online oynama konusunda son derece başarılı.

Oyun, ilk versiyonunu bilen ve devamını oynamak isteyenler için son derece iyi görünüyor. Yeni başlayanlar ise strateji oyunu denildiğinde ilk akla gelen bu oyunu kesinlikle görüp bilmeliler.

    Benzer Programlar

  • Artifact Artifact
    TürkçeÜcretsiz
  • Dragon Awaken indir Dragon Awaken indir
    Türkçe, İngilizceÜcretsiz1.0 MB
  • Age of Empires 2 Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN