Adobe Photoshop CS6

Adobe Photoshop CS6

Versiyon/Sürüm15.0.1
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu22.3 MB
ÜreticiAdobe Systems Incorporated
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (22.3 MB)

CS6 Profesyonel Fotoğraf Resim oluşturma ve Düzenleme Programı

Adobe Photoshop cs6 indir, serisinin son veriyonu olan programda resim düzenleme fotoğraf editörü programı olarak bir çok yenilik ve özellikle karşınızdadır. Photoshop programınını indir gücünden ve tanıtımından çok fazla bahsetmiyecez çünkü bu programı hemen hemen bilmeyen kişi yoktur. Photoshop c6 ile daha çok neler yapabiliyoruz hangi özellikler eklendi.

Adobe Photoshop CS6

Photoshop c6 özellikleri

Video Düzenleme Editörü

Video Editörü ile bir hayli dikkat çeken bir özelliği eklemiştir. Video düzenleme özelliği ile video düşkünlerinin kalbini fethetmek için ilerleyen program  videolarınız üzerinde bir birinden  özel eklentileri ve efekleri ile  islzere hizmet vermektedir. Video düzenleme kısmında olan bölümlerden bazıları; filtreler, ton ayarlaması, video geçişleri, ton tipi animasyonlar, gibi farklı yenilikler ile sizlerin hizmetine girmiştir.

Hız Performans Arttırması:

“Mercury” grafik moturu özelliği ile çalışma sistemindeki hızını arttırmak amaçlı çalışan Photoshop CS6 bir çok araçlarını mercury grafi moturu ile yeniden yapılandırarak hız konusunu bir hayli  yükseltmiştir. “Patch” paketi ile birlikte  odakları bu paket üzerine çekecek olan pakette ilk deneme  yapacakların Patch aracını kontrol etmelerini tavsiye ederiz.

Photoshop CS6 Arayüzü Değişimi: Program kendi içindeki görsellleri tekrardan elden geçirerek  sizlerin kullanacagı  temayı daha şık ve  sade bir tasarımlar eklemiştir.

Yedekleme Ve lisans : Yedekleme ve lisans gibi işlemlerin internet üzerinden yapabilme özelliği yetirilmiştir.

Photoshop CS6 programını indirdikten sonra id nosunu kendinize özel almanız gerekmektedir.

Profesyonel fotoğraf tasarlama ve tüm tasarım düzenlemelerini etkili özellikleri sayesinde tamamlamanızı sağlayan yazılım en çok tercih edilen popüler programlardan biridir. Programın içeriği ve ana ekran görüntüsü ve ne gibi hizmetlerle sizlere yardımcı olduğu hakkında ön bilgi edinebilmeniz için aşağıda yer alan kaliteli fotoğraflarıyla nasıl bir ara yüz teması olduğunuda kolayca görebileceksiniz.

CS6 Ekran Fotoğraf Görüntüleri

    Benzer Programlar

  • Gimp indir Gimp indir
    TürkçeÜcretsiz17M
  • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
    TürkçeÜcretsiz51.9 MB
  • Adobe Photoshop CS6 HAKKINDA YORUM YAZIN