Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Versiyon/Sürüm
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu2.1 MB
ÜreticiAdobe Systems Incorporated
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.1 MB)

Adobe Photoshop Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı

Adobe Photoshop indir, Fotoğraf düzenleme yazılımı adına en kaliteli ve popüler özelliğe sahip olan Adobe Photoshop, içeriği oldukça profesyonel araçlarla donatılmış bir programdır. Kullanıcıları için iyi bir ilham kaynağı olmayı büyük ölçüde başarmış olan yazılım, masa üstü başta olmak üzere mobil cihazlarda da çalışmaktadır.

Ücretsiz olması iyi bir fotoğraf düzenleme programında kendini geliştirmek isteyenler için idealdir. Geliştiricileri tarafından sürekli güncellenen özellikleri sayesinde bilgisayar kullanıcıları birçok formattaki resim ve fotoğraflarını istedikleri gibi düzenleyebilmektedir.

Adobe Photoshop Özellikleri

Profesyonel resim düzenleme programı ihtiyacı duyanlar açısında yakaladığı başarı nedeniyle Adobe Photoshop, çok sayıda benzer yazılımı çıkmış olan bir programdır. Dünya çapında 5.000.000’a yakın indirme potansiyeline sahiptir. Bu özelliği nedeniyle Türkçe ve daha pek çok dil seçeneği mevcuttur.

Güncellenen en son sürümü ile fotoğraf düzenlemenin çok üzerinden imkanlar sunmakta ve video şekillendirmek amacı ile de sıklıkla kullanılmaktadır. Profesyonel fotoğrafçıların tercih ettiği bir program olarak artık 3 boyutlu yazıcılar eşliğinde nesneler oluşturulabilmektedir.

Adobe Photoshop Programının Artıları

Fotoğraf düzenleme programları arasında basit ara yüze sahip lider bir konuma sahip Adobe Photoshop, çeşitli Windows işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Fotoğraf düzenleme ve üzerinde değişiklik yapmaya meraklı olanların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak içeriğe sahiptir. Program sayesinde resimleri kırpmak, renk kontrasını değiştirmek ve fotoğrafları dilimlemek mümkün ve oldukça da kolaydır.

 

    Benzer Programlar

  • Gimp indir Gimp indir
    TürkçeÜcretsiz17M
  • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
    TürkçeÜcretsiz51.9 MB
  • Adobe Photoshop HAKKINDA YORUM YAZIN