3DMark

3DMark

Versiyon/SürümWindows
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu151.97 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (151.97 MB)

3DMark Ekran Kartı Performans Ölçme Programı

3DMark programı indir bilgisayar ekranının daha kaliteli ve en iyi performansda görüntü desteği sağlaması için 3DMark, ekran kartı performans ölçme programıdır. Bilgisayar ekran kartının daha iyi sonuçlar vermesi ve grafik sonuçlarının daha net HD görüntüye sahip olması için kullanılan ekran kartı aracıdır.

Gerçek Zamanlı Kaliteli Görüntü!

Ekran kartı test etme programı 3DMark ile directX 9, 10, 11 destekleriyle ekran kartınızın performans karşılaştırmasında rol oynar. Sağladığı profesyonel desteği ile en gelişmiş kaliteli gerçek zamanlı görüntülere ulaşmanız için test eder. Ekran kartının piksel görüntüsünü, gölgeleme, köşegen çizgileri ve diğer görüntüleriyle performans ölçün. Bilgisayarın daha çok oyunlara girdiğinde net görüntüler sağlayamaması gibi sorunlarla karşılaştığınızda oyun grafiklerini düzenler ve donmadan oyun oynama desteği sunar.

3DMark Daha Detaylı Testler!

3DMark programı içeriğinde yer alan çeşitli destekleriyle daha net ve olumlu sonuçlara ulaşmak için farklı uygulama destekleriyle çalışır. Bu uygulamalar Ice Storm, Cloud Gate ve Fire Strike isimli test araçlarıyla profesyonel hizmet verir. Bilgisayar sisteminizin ekran testlerinde başarılı puanlamaları analiz ederek raporlama seçenekleri vardır. 3D boyutlu ekran testi yapıp Windows bilgisayarınızın CPU (işlemci) çalışma modelinde de testler yapar. Gerçek zamanlı bilgisayarın fiziksel performans sonuçlarını öğrenmeniz için ideal programdır. 3DMark uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

3DMark Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Microsoft Your Phone Microsoft Your Phone
    TürkçeÜcretsiz13,74 MB
  • EarthView EarthView
    enDeneme Sürümü18.39 MB