3DMark

3DMark

Versiyon/SürümWindows
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu151.97 MB
ÜreticiFuturemark
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (151.97 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

3DMark Ekran Kartı Performans Ölçme Programı

Bilgisayar ekranının daha kaliteli ve en iyi performansda görüntü desteği sağlaması için ekran kartı performans ölçme programıdır. Bilgisayar ekran kartının daha iyi sonuçlar vermesi ve grafik sonuçlarının daha net HD görüntüye sahip olması için kullanılan ekran kartı aracıdır.

Gerçek Zamanlı Kaliteli Görüntü!

Ekran Kartı Test Etme Programı 3DMark ile directX 9, 10, 11 destekleriyle ekran kartınızın performans karşılaştırmasında rol oynar. Sağladığı profesyonel desteği ile en gelişmiş kaliteli gerçek zamanlı görüntülere ulaşmanız için test eder. Ekran kartının piksel görüntüsünü, gölgeleme, köşegen çizgileri ve diğer görüntüleriyle performans ölçün. Bilgisayarın daha çok oyunlara girdiğinde net görüntüler sağlayamaması gibi sorunlarla karşılaştığınızda oyun grafiklerini düzenler ve donmadan oyun oynama desteği sunar.

Daha Detaylı Testler!

3DMark programı içeriğinde yer alan çeşitli destekleriyle daha net ve olumlu sonuçlara ulaşmak için farklı uygulama destekleriyle çalışır. Bu uygulamalar Ice Storm, Cloud Gate ve Fire Strike isimli test araçlarıyla profesyonel hizmet verir. Bilgisayar sisteminizin ekran testlerinde başarılı puanlamaları analiz ederek raporlama seçenekleri vardır. 3D boyutlu ekran testi yapıp Windows bilgisayarınızın CPU (işlemci) çalışma modelinde de testler yapar. Gerçek zamanlı bilgisayarın fiziksel performans sonuçlarını öğrenmeniz için ideal programdır. 3DMark uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

248 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Yalaka Saat Yalaka Saat
  trDeneme Sürümü1.96 MB
 • SiNiRLi SaaT SiNiRLi SaaT
  trDeneme Sürümü1.92MB
 • Starter Background Changer Starter Background Changer
  enÜcretsiz1 MB
 • Font Creator Font Creator
  enÜcretsiz6.28 MB
 • 3DMark HAKKINDA YORUM YAZIN