18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2

Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu705 MB
ÜreticiSCS Software
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (705 MB)

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 Tır Simülasyon Oyunu

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 indir, SCS Software tarafından geliştirilen oyun yük taşımacılığı ve tır sürme simülasyon Windows bilgisayar oyna oyunudur. Oyun “Hazards are everywhere” yani Türkçe anlamıyla Tehlike heryerde slagonıyla piyasaya sürülmüştür.

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 Oyunu İncelemesi

Oyun gerçek bir tır sürüş simülasyonu ile oyun severlerin beğenisini kazanmış gözüküyor. Kaliteli grafik çözünürlüğü ve gerçekci oyun kontrolleri tır sürme yeteneklerinizi sergileyin. 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 oyunu içerisinde tüm çevre detaylarıda düşünülmüştür. Büyük dağlar, ormanların içerisinden geçen yollar, çok dik yollar, süratınıza engel olamayacağınız yokuşlar, geniş çöller, yağmurlu ve karlı yollar sizi oyuna bağlayacak faktörler olacağını düşünüyoruz.

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 oyunda yük taşırken görev yerlerinizi seçebileceksiniz. Avustralya, Bangladeş, Bolivya, Montana gibi çoğrafi konumları ve hava şartları çok farklı olan bölgeler yer almaktadır. Büyük yükleri taşırken zamanında ve yüke hasar vermeden götürmeniz en önem taşıyan faktörler arasında yer almaktadır. Tır sürme oyununa girdiğinizde gelişmiş ses efektleri, grafik görüntüsü ve oynanışı ile gönüllerde taht kuruyor.

Oyunun adından da anlaşılacağı üzere tırı kullanmak ve yüklü tır kullanmak çok fark yaratıyor. Uzun yıllardır SCS Software firması tır sümülatör oyunları geliştiren firmadır. Bu yüzden uzun tırları kullanma yeteneğini geliştirmek ve bu tarz oyunları oynamayı severler için geliştirilmektedir. 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 oyununda Amerikan’ın en sevilen tırları, çelik jantları ve modifiye etmek için birçok araç gereç mevcuttur.

  Benzer Programlar

 • 18 Wheels Of Steel Haulin Türkçe Yama 18 Wheels Of Steel Haulin Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz65.37 MB
 • 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal
  İngilizceÜcretsiz128 MB
 • 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri