18 Wheels of Steel Pedal to the Metal

18 Wheels of Steel Pedal to the Metal

Versiyon/SürümPedal to the Metal
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu128 MB
ÜreticiSCS Software
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Aralık 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (128 MB)

18 Wheels of Steel Pedal to the Metal Tır Simülasyonu Oyna

18 Wheels of Steel Pedal to the Metal indir, SCS Software tarafından geliştirilen ve Valusoft tarafından yayınlanan tır simülasyon oyunudur. 3D boyutlu grafik ekranı ve kolay oynanışı ile dikkat çeken kamyon sürme ve yük taşıma oyunudur.

18 Wheels of Steel Pedal to the Metal Oynanışı

Oyun mantıken tır simülasyon ve yük taşıma oyunlarıyla aynıdır. Senaryo olarak şirketlerle anlaşarak yük taşıyor ve paramızı kazanıyoruz. Kazandığımız paralarla yeni şirket ve tır satın alabiliyoruz. Tırımızın hızlı gitmesi açısından motorunu güçlendiriyoruz. Böylelikle taşıdığımız yükü sevkiyat adresine daha hızlı ulaştırarak şoför prestij puanımız artıyor. 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal oyunu incelediğmizde 3D boyutlu grafik ekranı ve basit tır sürüş kontrolleri yer almaktadır.

18 Wheels of Steel oyunları yapımcı firması gerçekci sürüş için güçlü tır simülasyon oyunlarına farklı deneyim kazandırmak için kaliteli bir oyun hazırlamıştır. Genişletilmiş harita detayları ve grafikleri görmek mümkün. Ancak bazı tır oyunu severler için tatmin edici seviyede grafik ekranı olduğunu söyleyemeyiz. Ancak oyunda 70 farklı kargo türü ve 40’dan fazla tır römorkü bulunmaktadır.

Oyunda tır ile yollarda ancak 50 Km hıza ulaşabiliyoruz. Çünkü 200 tonluk bir yük taşıyor olduğunuz için yüksek hızda bu yükle durmak biraz zor olacaktır. 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal oyununda gece ilerlerken şoförün uykusunun geldiğini görebilirsiniz. Bu yüzde bir benzin istasyonunda yada dinlenme tesisinde dinlenebilirsiniz. Gerçekten farklı bir tır simülasyon oyunu olmuş beğeneceğinizi düşünüyoruz.

  Benzer Programlar

 • 18 Wheels Of Steel Haulin Türkçe Yama 18 Wheels Of Steel Haulin Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz65.37 MB
 • 18 Wheels Of Steel: Convoy 18 Wheels Of Steel: Convoy
  İngilizceÜcretsiz128 MB
 • 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal HAKKINDA YORUM YAZIN  18 Wheels of Steel Pedal to the Metal Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. 33333333333 dedi ki:

   eeegüzel kamyon oyuun

  casino siteleri