18 Wheels of Steel Across America

18 Wheels of Steel Across America

Versiyon/SürümAcross America
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu144 MB
ÜreticiSCS Software
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (144 MB)

18 Wheels of Steel Across America Tır Simülasyon Oyunu

18 Wheels of Steel Across America indir, SCS Software tarafından geliştirilen basit oynanışı ve senaryosuyla dikkat çekmeyi başarmış tır simülasyon oyna oyunudur. Tır sürme ve yük taşımacılığı oyununda yük sevkiyatı yaparak paramızı kazanmaya çalışıyoruz.

18 Wheels of Steel Across America Oynanışı

Kamyon ve yük taşımacılığı oyununda oyun başlangıcında size verilen bütçeyle tır ve satın alıyoruz. Kurmuş olduğunuz şirketle şehirler arasında yük sevkiyatı yapıyoruz. 18 Wheels of Steel Across America oyununda ilerledikçe şoför ve yeni tırlar satın alabiliyoruz. Rahat oynanışı ve basit oyun kontrolleriyle yolların hakimi siz olun.

Amerikan’ın Los Angeles ve San Francisco eyaletlerinde geçen oyunda şehirlerde trafik azlığından yakınabilirsiniz. Yük taşırken yakıtınız tükendiğinde benzin istasyonlarında durup mola verebilir ve yakıt alabilirsiniz. 18 Wheels of Steel Across America oyununda kamyonunuz yolda kaldığında tamirci çağırarak onarma işlemini yapabilirsiniz.

Tır Simülasyonu oyunlarında tırın iç kokpiti büyük önem arz etmekte ve ilgi görmektedir. Yük taşıma ve tır sürme oyunlarını severlerin en çok dikkat ettiği unsurlardan bitanesi tırın sürüş kontrolleri ve gerçekci iç kokpitidir. Tırınızın içinde müzik dinleyebilme ve tırın hızını sabitleme ayarları mevcuttur. 18 Wheels of Steel Across America oyununda değişken hava şartlarında yük taşımacılığı yapıyoruz. Gerçekci hava durumu sayesinde karlı ve yağmurlu yollarda ilerliyoruz.

  Benzer Programlar

 • 18 Wheels Of Steel Haulin Türkçe Yama 18 Wheels Of Steel Haulin Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz65.37 MB
 • 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal
  İngilizceÜcretsiz128 MB
 • 18 Wheels of Steel Across America HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri