18 Wheels Of Steel: Convoy

18 Wheels Of Steel: Convoy

Versiyon/SürümConvoy
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu128 MB
ÜreticiSCS Software
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (128 MB)

18 Wheels Of Steel: Convoy Tır Simülasyonu Oyna

18 Wheels Of Steel: Convoy, 18 Wheels of Steel tır oyunu indir serisinin 4.oyunu olan Convoy ile tır simülasyon oyunlarına farklı bir senaryo ile giriş yaptı. Oyunda temel olarak kazan geliştir mantığı olduğu için diğer tır yük taşıma oyunlarıyla benzerlik gösterebilir.

18 Wheels Of Steel: Convoy Oyunu Oynanışı

Öncelikle fiyatı yüksek ve güzergahı size uyan bir şirketin yükünü taşıyarak paramızı kazanıyoruz. Verilen görevler başarıyla yapıldıktan sonra prestij sahibi oluyoruz. Tır sahibi olabilecek parayı kazandıktan sonra kendi tırımızı ve garajımızı satın olarak kendi şirketimizi kuruyoruz. 18 Wheels Of Steel: Convoy oyunu kademeli olarak ilerlediği için aldığınız görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Tır Simülasyonu oyunlarına farklı bir tır sürme deneyimi getiren 18 Wheels Of Steel tır oyunlarının Convoy serisini ücretsiz indirebilirsiniz. Oyun Amerika’nın Meksika ve Kana’da şehirlerinde geçiyor. Oyun haritasında şehir uzaklıkları artırılımış ve içeriği biraz basitleştirilmiştir. Herşeye rağmen birçok tır sürme ve yük taşıma oyunu olan 18 Wheels Of Steel: Convoy’u severek oynadığı gözlemledik.

18 Wheels Of Steel: Convoy oyunu içerisinde tırların iç kokpitlerini incelediğimizde daha modern kilometre ve diğer detaylandırılarak yenilikler kazandırılmıştır. Oyunda elde ettiğiniz şoför puanı ve kazançlarınız oyundaki prestijinizi belirliyor. Başarılı ve prestij sahibi bir şoförseniz helikopter, tank, nükleer atık ve diğer askeri araçları taşıyoruz. Yok eğer şoför puanı düşükse şirketler sizlere mevyve, sebze ve içecek taşımanıza imkan tanımaktadır.

    Benzer Programlar

  • 18 Wheels Of Steel Haulin Türkçe Yama 18 Wheels Of Steel Haulin Türkçe Yama
    TürkçeÜcretsiz65.37 MB
  • 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal
    İngilizceÜcretsiz128 MB
  • 18 Wheels Of Steel: Convoy HAKKINDA YORUM YAZIN