18 Wheels of Steel Bundle

18 Wheels of Steel Bundle

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu546 MB
ÜreticiSCS Software
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (546 MB)

18 Wheels of Steel Bundle Tır Simülasyonu Oyna

18 Wheels of Steel Bundle indir, tır sürme ve yük taşımacılığı yapma oyunudur. Tır simülasyon oyunlarında mutlaka imzası olan SCS Software firması tarafından geliştirilen ücretsiz tır oyunudur.

18 Wheels of Steel Bundle Oyunu İncelemesi

Tır oyunu severler bilir tır sürmek ve yük taşımacılığı yapmak büyük bir sabrın olması gerektiğini bilmekten geçer. Yollarda geçen hayat engellerle doludur sloganıyla piyasaya sürülen oyun kısa zamanda tır simülasyon oyunlarını severlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. 18 Wheels of Steel Bundle oyunu tüm zamanların en iyi tır simülasyon oyunları arasında gösterildiğini belirtelim.

Avrupanın en iyi ve zorlayıcı yollarında ağır yükleri taşıyarak keyifli zaman geçireceğinizde kuşkunuz olmasın. İlk başta bir firmanın yüklerini taşıyarak para kazanıyoruz. Kazandığınız parayla kendi tırınızı satın alabilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz. 18 Wheels of Steel Bundle tır simülasyonu oyununda mutlaka trafik kurallarına uymanız gerekmektedir. Uymadığınız ve hız yaptığınız zaman trafik polisine yakalanıyorsunuz.

18 Wheels of Steel Bundle oyununda gerçek sürüş kontrolleri bulunuyor. Ayrıca gerçekci kötü hava şartları, tırın yakatının bitmesi, yük alma, yük boşaltma, gece ve gündüz şartları oyuna dahil edilmiştir. Tır simülasyonu oyununda eğer uzun süreli tır kullanırsanız şoförün uykusu geliyor ve heryer karanlık oluyor buda kazaya sebebiyet veriyor. O yüzden mutlaka şoförü dinlendirerek yola çıkmanızı tavsiye ediyorum.

  Benzer Programlar

 • 18 Wheels Of Steel Haulin Türkçe Yama 18 Wheels Of Steel Haulin Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz65.37 MB
 • 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal
  İngilizceÜcretsiz128 MB
 • 18 Wheels of Steel Bundle HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri