Wolfteam

Wolfteam

Versiyon/SürümWolfteam
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu145.76 MB
ÜreticiSoftnyx
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (145.76 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Multiplayer FPS Oyunu Kurt İnsan Savaşı

Wolfteam oyunu ülkemizde bir çok kişi tarafından tercih edilen bedava olarak oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur.  Wolfteam oyununu  içeriği olarak  herşey bir deney merak üzerine gelişmektedir. Oyunun başlangıç hikayesi olarak  bazı deneyler sonucudunda bulunan bir takım insanların DNAlarında urtların DNA yapısına çok benzemektedir. Bu kişiler üzerinde yapılan deneyler onucunda insanların yaş süresini uzatmak için uğraşırken farklı bir deney sonucu çıkıyor ve insanların  kurtlara dönüşebileceği anlaşılıyor.

Wolfteam

Wolfteam

Bu  deneylerin sonrasundaki buluşlar ile  bu buluşu farklı bir alanda özellikle askeri alanda kullanmak amaçlı geliştiriliyor. Kurtar hem insan gücü olarak hem Kurt gücü olarak birleşince  olağan üstü güç meydana gelmiş oluyor.

Wolfteam Multiplayer FPS Oyunu anlaşılacağı gibi insanlar ile kurtlar arasında geçmektedir.  Kurtların ne zaman insan olacagı ve ya kurt haline dönüşeceğine siz karar vermektesiniz. Oyun içinde kurtlar sadece penceleri ve dişlerini kullanırken inssanlar farklı silahlar kullanıyorlar. Aradaki büyük faklardan birisi kurtların can gücü yüksek iken insanların can gücü oldukça düşük bir seviyededir.

FPS Kurt Oyun içinde farklı şekillerde karakterler bulunmaktadır. Siz bu karakterlerden birini kendiniz için geliştirip daha büyük özellikler katabiliyorsunuz. Oyun  içindeki karakterlerinin kendine has özellikleri ve  hikayeleri bulunmaktadır. Oyun içinde 4 ayrı karakrter bulnumaktadır, bu karakterler içierisinde er asker olarak başlayıp Wolfteam oyununuda generalliğe kadar yükseliyorsunuz.

Wolfteam oyununda 30 dan fazla harita bulunmaktadır. Oyun içinde Wall Hack veya farklı hilelere başvurduğunuzda üyeliğiniz iptal olup süresiz olarak oyundan uzaklaştırma alabiliyorsunuz. Sizlere tavsiyemiz hiç bir hile programı kullanmadan oyunu olduğu gibi oynamaya gayret  gösterin.

FPS oyunları arasında en çok oynanan ve oyun severler tarafından büyük beğeniyle çevirim içi oynanma şansı veren oyunun içeriğinde yer alan cicişleri düşmanları elinden kurtararak gerekli başarıya doğru adım adım ilerliyoruz. Oyunun nasıl bir grafik ara yüz ekranına sahip olduğunu ekran fotoğraflarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Wolfteam Oyunu Ekran Görüntüsü

354 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Crysis 2 Oyunu Crysis 2 Oyunu
  İngilizceÜcretsiz1.57 GB
 • Crysis 2 %100 Türkçe Yama Crysis 2 %100 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz278 MB
 • Zone4 Dövüş Oyunu Zone4 Dövüş Oyunu
  İngilizceÜcretsiz3.57 MB
 • Syberia 3 Oyunu indir Syberia 3 Oyunu indir
  İngilizceÜcretli
 • Sniper Ghost Warrior 3 Oyunu Sniper Ghost Warrior 3 Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretli
 • Redie Oyunu indir Redie Oyunu indir
  İngilizceDeneme Sürümü