Spotflux (Windows)

Spotflux (Windows)

Versiyon/Sürüm3.1.5
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu509.57 KB
ÜreticiSpotflux, Inc.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (509.57 KB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Spotflux Yasaklı (Engelli) Web Sitelerine Giriş ve Güvenlik Programı

Bazı nedenlerden dolayı giriş yasağı olan sitelere kolayca girmek için ve internet üzerinden gezinmelerimizi gizli hale getirmek için kullanılan Spotflux  ücretsiz olarak sizlerin hizmetindedir.

Engelli ve yasak sitelere girmek için  kolayca kullanacağınız bir programdır. Bu program ile  hem kişisel gizliliginizi koruyacaksınız hemde  engel tanımadan bütün istediğiniz sitelere erişme imkanı bulacaksınız.

Spotflux

indirson.com sitesinden programı yükledikten sonra  programı Enable menüsü ile aktif edip direk olarak tan internete girmeye devam edebilirsiniz.

Spotflux programı bir proxy programı oalrakta adlandırabiliriz. Programı yükledikten sonra VPN ayalarını yapabilir ve filtre sistemini de uygulayabilirsiniz. İnternet üzerinden gezdiğiniz siteler üzerinde hiç bir bilgi bırakmaktan güven içinde dolaşabilirsiniz.

İnternet üzerinden geziniren Spotflux progamı ile ülke bilgilerinizi de değiştirebilme imkanınız bulunmaktadır. Yasaklı siteler için ideal sorunsuz bir çözüm  olarak kullanabileceğiniz basit arayüzüne sahip bir sitedir.

Son sürüm güncel paketiyle tüm windows sürümlerinde çalışma aktivitesi gerçekleştiren program sayesinde yasaklanmış web sayfalarına kolaylıkla girebilir. Spotflux IP adresinisizi değiştirip güvenli gezinme aktivitesinde rol oynayabilirsiniz. Aşağıdaki ekran görüntülerini inceleyerek gerekli ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Sınırsız ücretsiz kullanım paketiyle hizmet vermektedir.

Programın Ekran Görüntüsü

371 kez indirildi

Benzer Programlar

 • SoftEther VPN SoftEther VPN
  İngilizceÜcretsiz36.48 MB
 • YouTube Jacker YouTube Jacker
  TürkçeÜcretsiz400 KB
 • Ghost VPN indir Ghost VPN indir
  İngilizceÜcretsiz15 MB
 • VPN TunnelBear Android VPN TunnelBear Android
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz
 • SurfSafe VPN indir SurfSafe VPN indir
  İngilizceÜcretsiz1.73 MB
 • SmartSafeDNS indir SmartSafeDNS indir
  TürkçeÜcretsiz290 KB
 • Spotflux (Windows) HAKKINDA YORUM YAZIN