Revo Uninstaller

Revo Uninstaller

Versiyon/Sürüm1.95
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu2.5 MB
ÜreticiVS Revo Group
İşletim Sistemi2.5MB
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.5 MB)
234 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Program Kaldırma Aracı

Bilgisayarınızda istemediğiniz programları bulup belirlediğiniz programları silme işlemini en iyi şekilde gerçekleştiriyor. Artık windows “Ekle” “Kaldır” bölümüne girmeye gerek kalmadan kolay bir şekilde belirlediğiniz dosyaları silebilirsiniz.

indir

Revo Uninstaller

Programları kaldırma işlemini gerçekleştirmenin yanısıra programların bilgisayar sistemimize bıraktığı gereksiz dosyaları da yok ediyor. Böylelikle bilgisayar perfonmansının daha uzun sürmesini sağlıyor. Kaldıralan programları sisteme bıraktığı kayıt defteri ve diğer girdi çıktı dosyalarını tamamen sistemden silerek bilgisayarın rahat bir nefes almasını sağlıyor. Revo Uninstaller (Program Ekle Kaldır) sayesinde bilgisayarınızın perfonmansında büyük bir artış olduğunu hissedebileceksiniz.

Bazı programlar windows aracının sunduğu kaldırma işlemi sırasında programın kaldırılmasının engellendiğini görebiliyoruz. Bunun en iyi şekilde önüne geçip çöp dosyaları dahil tamamen temizliyor bilgisayar sisteminin rahat bir nefes almasını sağlıyor.

Revo Uninstaller programının ayrıca İz silici özelliği ile bilgisayarda son açılan dosyaları gizli tutuyor ve internet ortamında gezdiğiniz sayfaları gizli tutuyor. Artık bilgisayarınızı rahat bir şekilde kullanabilir istediğiniz dosyaları veya istediğiniz web sayfalarında sörf yapabilirsiniz.

Ayrıca daha “Avcı Modu” sayesinde açmış olduğunuz dosyalar hakkında bilgi veriyor. Windows üreticisinin en iyi programlar arasında yerini aldığın da söylemeden geçmeyelim. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarımıza değerli zamanlar diler.

Programın Kullanım Kurulum Videosu

Revo Uninstaller Programı Ekran Görüntüsü

download  Revo Uninstaller Revo Uninstaller1 son sürüm

234 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Wise System Monitor Wise System Monitor
  İngilizceÜcretsiz1.60 MB
 • Geekbench Android Test Geekbench Android Test
  İngilizceÜcretsiz93 MB
 • DriverMax Driver DriverMax Driver
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz5.47 MB
 • HWiNFO64 HWiNFO64
  İngilizceÜcretsiz2.83 MB
 • Registry Finder Registry Finder
  İngilizceÜcretsiz3.2 MB
 • Key Lock Key Lock
  İngilizceÜcretsiz4.5 MB
 • Revo Uninstaller HAKKINDA YORUM YAZIN