Revo Uninstaller

Revo Uninstaller

Versiyon/Sürüm1.95
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu2.5 MB
ÜreticiVS Revo Group
İşletim Sistemi2.5MB
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.5 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Revo Uninstaller Program Kaldırma Silme Aracı

Revo Uninstaller indir, Bilgisayarınızda istemediğiniz programları bulup belirlediğiniz programları silme işlemini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Revo Uninstaller artık windows “Ekle” “Kaldır” bölümüne girmeye gerek kalmadan kolay bir şekilde belirlediğiniz silinmeyen dosyaları silebilirsiniz.

indir

Revo Uninstaller

Programları kaldırma işlemini gerçekleştirmenin yanısıra programların bilgisayar sistemimize bıraktığı gereksiz dosyaları da yok ediyor. Böylelikle bilgisayar perfonmansının daha uzun sürmesini sağlıyor. Kaldıralan programları sisteme bıraktığı kayıt defteri ve diğer girdi çıktı dosyalarını tamamen sistemden silerek bilgisayarın rahat bir nefes almasını sağlıyor. Revo Uninstaller (Program Ekle Kaldır) sayesinde bilgisayarınızın perfonmansında büyük bir artış olduğunu hissedebileceksiniz.

Bazı programlar windows aracının sunduğu kaldırma işlemi sırasında programın kaldırılmasının engellendiğini görebiliyoruz. Bunun en iyi şekilde önüne geçip çöp dosyaları dahil tamamen temizliyor bilgisayar sisteminin rahat bir nefes almasını sağlıyor.

Revo Uninstaller programının ayrıca İz silici özelliği ile bilgisayarda son açılan dosyaları gizli tutuyor ve internet ortamında gezdiğiniz sayfaları gizli tutuyor. Artık bilgisayarınızı rahat bir şekilde kullanabilir istediğiniz dosyaları veya istediğiniz web sayfalarında sörf yapabilirsiniz.

Ayrıca daha revo uninstall “Avcı Modu” sayesinde açmış olduğunuz dosyalar hakkında bilgi veriyor. Windows üreticisinin en iyi programlar arasında yerini aldığın da söylemeden geçmeyelim. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarımıza değerli zamanlar diler.

Artı Avantajları

 • Kolay kullanışlı ara yüz erkanı
 • Sade menüleri
 • Türkçe dil desteği
 • Ücretsiz
 • Ayrıntılı seçenekler

Programın Kullanım Kurulum Videosu

Revo Uninstaller Programı Ekran Görüntüsü

398 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ultimate Windows Tweaker 4 Ultimate Windows Tweaker 4
  İngilizceÜcretsiz0.98 MB
 • Ashampoo WinOptimizer Ashampoo WinOptimizer
  TürkçeÜcretsiz27.10
 • Speccy Speccy
  TürkçeÜcretsiz6.01 MB
 • System Mechanic Professional System Mechanic Professional
  İngilizceÜcretsiz44 MB
 • Revo Uninstaller HAKKINDA YORUM YAZIN