PlayOn Tv

PlayOn Tv

Versiyon/Sürüm4.0.36
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu79.25 MB
ÜreticiMediaMall Technologies
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (79.25 MB)
142 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

PlayOn Online Kanalları Televizyondan İzleme Programı

Çevirim içi video ve televizyon kanallarını internet bağlantınız sayesinde kablo gerekmeksizin tüm kanalları televizyon cihazınızdan HD izlemenizi sağlayan programdır. Her ne kadar video görüntüleri ve tv kanalları izlemek zevkli ve eğlenceli olsada bilgisayar başında sürekli oturmak can sıkabilir. Bu durumdan dolayı hemen yardımınıza koşan PlayOn tv izleme programını indirerek faydalanabilirsiniz.

PlayOn2

PlayOn Tv Wifi bağlantınızı kullanarak kanalları bilgisayardan izlemek yerine TV’den internete bağlanarak programı kullanıp kanalları izleyebileceksiniz. Programın en iyi yönlerinden biriside kablosuz TV’ye yükleyerek kullanabilme olanağı sunuyor.

PlayOn Programı Kanalları Nelerdir?

TV Kanalları izleme Programını öncelikle bilgisayarımıza ücretsiz indirip kurduğumuzda içeriğinde ne gibi hizmetler verdiğini hangi popüler kanalların yer aldığını şu şekilde sıralayabiliriz. MTV, YouTube, CNBC-E, ESPN, FOX, NetFlix, Comedy Central, Amazon VOD, Hulu, PBS gibi birçok televizyon kanalını PlayOn sayesinde TV’den izleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Program Nasıl Kullanılır?

Bilgisayar kullanıcılarının Wİ-Fİ bağantısından faydalanarak yazılımı çalıştırıp çevirim içi internet üzerinden kullanabilme yeğeneği ile tüm TV servislerinin sunduğu yerel yabancı tüm kanalları izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Windows uyumlu olup tüm win işletim sistemlerinde kolayca kullanabilme izni mevcuttur.

PlayStation, Wii ve Xbox 360 Desteği

Eğer oyun hastasıysanız Wii, PlaayStation 3 ve Xbox oyun cihazlarıyla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Cihazları ağınız üzerinden tanımlayıp uyumlu şekilde çalışabilme ortamını sizler için hazırlayacaktır.

Programın Ekran Görüntüsü

142 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Intel WiDi indir Intel WiDi indir
  TürkçeÜcretsiz3.90 MB
 • EXARadyo EXARadyo
  TürkçeÜcretsiz3.67 MB
 • ProgDVB TV ProgDVB TV
  ingilizceÜcretsiz18.99 MB
 • TV TV
  enÜcretsiz537.34 KB
 • Online TV Live Online TV Live
  enÜcretsiz4.58 MB
 • Korsan Tv Korsan Tv
  trÜcretsiz687.25 KB
 • PlayOn Tv HAKKINDA YORUM YAZIN