Intel WiDi indir

Intel WiDi indir

Versiyon/Sürüm6.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.90 MB
ÜreticiIntel
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.90 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Televizyona Kablosuz Görüntü Aktarma Aracı

Bilgisayar oyun, video, film ve diğer görüntüleri televizyon ekranına kablosuz aktarma programıdır. Televizyonu daha eğlenceli hale getirmek için HD televizyonumuza bilgisayar görüntülerini kolaylıkla aktarmada yardımcı olacak ücretsiz yazılımdır.

Full HD Video ve Görüntü Deneyimi Yaşayın

Müzik, video, film, fotoğraf, sinema filmeleri ve diğer istediğiniz tüm bilgisayar ve mobil akıllı telefon görüntülerini HD TV’ye aktarın. TV’ye kablosuz Görüntü Aktarma Programı Intel WiDi Remote indirip 1080p, 3D, Blu-ray ve HD videoları destekleyebilir.

Intel WiDi Remote Nasıl Kullanılır?

Programı yönetebilmek için öncelikle 4.nesil Intel Core vPro işlemcisine sahip olmanız gerekmektedir. Intel WiDi Remote download televizyon görüntü aktarıcı programını daha etkili kullanabilmeniz için Intel Pro WiDi adaptör ve projektörler arasında doğrudan Wi-Fi ile bağlantı kurmanız gerekiyor.

Intel WiDi Remote görüntü aktarıcı yazılımı ile konferanslar düzenleyebilir hızlı aktarımlar ile dilediğiniz görüntüleri paylaşabilirsiniz. Güvenli paylaşım ortamı ile yalnızca paylaşımlarınızı siz görebilirsiniz. Intel WiDi programını bilgisayarınıza download edip televizyon ile pc arasında köprü  işlemini rahatlıkla yapabileceksiniz.

Ekran Görüntüleri

9137 kez indirildi

Benzer Programlar

 • RADYO RADYO
  Tr-EnÜcretsiz2.1 MB
 • EXARadyo EXARadyo
  TürkçeÜcretsiz3.67 MB
 • ProgDVB TV ProgDVB TV
  ingilizceÜcretsiz18.99 MB
 • PlayOn Tv PlayOn Tv
  enDeneme Sürümü79.25 MB
 • Intel WiDi indir HAKKINDA YORUM YAZIN