Intel WiDi

Intel WiDi

Versiyon/Sürüm6.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.90 MB
ÜreticiIntel
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.90 MB)

Televizyona Kablosuz Görüntü Aktarma Aracı

Intel WiDi indir, Bilgisayar oyun, video, film ve diğer görüntüleri televizyon ekranına kablosuz aktarma programıdır. Intel WiDi televizyonu daha eğlenceli hale getirmek için HD televizyonumuza bilgisayar görüntülerini kolaylıkla aktarmada yardımcı olacak ücretsiz yazılımdır.

Full HD Video ve Görüntü Deneyimi Yaşayın

Müzik, video, film, fotoğraf, sinema filmeleri ve diğer istediğiniz tüm bilgisayar ve mobil akıllı telefon görüntülerini HD TV’ye aktarın. TV’ye kablosuz Görüntü Aktarma Programı Intel WiDi Remote indirip 1080p, 3D, Blu-ray ve HD videoları destekleyebilir.

Intel WiDi Remote Nasıl Kullanılır?

Programı yönetebilmek için öncelikle 4.nesil Intel Core vPro işlemcisine sahip olmanız gerekmektedir. Intel WiDi Remote download televizyon görüntü aktarıcı programını daha etkili kullanabilmeniz için Intel Pro WiDi adaptör ve projektörler arasında doğrudan Wi-Fi ile bağlantı kurmanız gerekiyor.

Intel WiDi Remote görüntü aktarıcı yazılımı ile konferanslar düzenleyebilir hızlı aktarımlar ile dilediğiniz görüntüleri paylaşabilirsiniz. Güvenli paylaşım ortamı ile yalnızca paylaşımlarınızı siz görebilirsiniz. Intel WiDi programını bilgisayarınıza download edip televizyon ile pc arasında köprü  işlemini rahatlıkla yapabileceksiniz.

Intel WiDi Ekran Görüntüleri


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

 • Stremio Stremio
  TürkçeÜcretsiz32M
 • Türksat 4A Uydu Frekansları Türksat 4A Uydu Frekansları
  TürkçeÜcretsiz0.54 MB
 • Intel WiDi HAKKINDA YORUM YAZIN  Intel WiDi Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. tom and jerry dedi ki:

   iyi ama çok iränç olmuş

  2. admin gamer dedi ki:

   güzel ama bazı bilgisayarlarda olmaz deyim sizlere