PlayOn Tv

PlayOn Tv

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.0.36
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu79.25 MB
ÜreticiMediaMall Technologies
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (79.25 MB)

PlayOn Online Kanalları Televizyondan İzleme Programı

PlayOn Tv programı indir, Bilgisayar üzerinden çevirimiçi video ve televizyon kanallarını internet bağlantınız sayesinde kablo gerekmeksizin tüm kanalları televizyon cihazınızdan HD izlemenizi sağlayan windows programdır. Her ne kadar video görüntüleri ve tv kanalları izlemek zevkli ve eğlenceli olsada bilgisayar başında sürekli oturmak can sıkabilir. Bu durumdan dolayı hemen yardımınıza koşan PlayOn tv izleme programını indirerek faydalanabilirsiniz.

PlayOn2

PlayOn Tv Wifi bağlantınızı kullanarak kanalları bilgisayardan izlemek yerine TV’den internete bağlanarak programı kullanıp kanalları izleyebileceksiniz. Programın en iyi yönlerinden biriside kablosuz TV’ye yükleyerek kullanabilme olanağı sunuyor.

PlayOn Programı Kanalları Nelerdir?

TV Kanalları izleme Programını öncelikle bilgisayarımıza ücretsiz indirip kurduğumuzda içeriğinde ne gibi hizmetler verdiğini hangi popüler kanalların yer aldığını şu şekilde sıralayabiliriz. MTV, YouTube, CNBC-E, ESPN, FOX, NetFlix, Comedy Central, Amazon VOD, Hulu, PBS gibi birçok televizyon kanalını PlayOn sayesinde TV’den izleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Program Nasıl Kullanılır?

Bilgisayar kullanıcılarının Wİ-Fİ bağantısından faydalanarak yazılımı çalıştırıp çevirim içi internet üzerinden kullanabilme yeğeneği ile tüm TV servislerinin sunduğu yerel yabancı tüm kanalları izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Windows uyumlu olup tüm win işletim sistemlerinde kolayca kullanabilme izni mevcuttur.

PlayStation, Wii ve Xbox 360 Desteği

Eğer oyun hastasıysanız Wii, PlaayStation 3 ve Xbox oyun cihazlarıyla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Cihazları ağınız üzerinden tanımlayıp uyumlu şekilde çalışabilme ortamını sizler için hazırlayacaktır.

Programın Ekran Görüntüsü

881 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Türksat 4A Uydu Frekansları Türksat 4A Uydu Frekansları
  TürkçeÜcretsiz0.54 MB
 • RADYO RADYO
  Tr-EnÜcretsiz2.1 MB
 • Intel WiDi indir Intel WiDi indir
  TürkçeÜcretsiz3.90 MB
 • EXARadyo EXARadyo
  TürkçeÜcretsiz3.67 MB
 • PlayOn Tv HAKKINDA YORUM YAZIN