PlayOn Tv

PlayOn Tv

Versiyon/Sürüm4.0.36
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu79.25 MB
ÜreticiMediaMall Technologies
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi6 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (79.25 MB) Android indir

PlayOn Tv Online Kanalları Televizyondan İzleme Programı

PlayOn Tv programı indir, Bilgisayar üzerinden çevirimiçi video ve televizyon kanallarını internet bağlantınız sayesinde PlayOn Tv kablo gerekmeksizin tüm kanalları televizyon cihazınızdan HD izlemenizi sağlayan windows programdır. Her ne kadar video görüntüleri ve tv kanalları izlemek zevkli ve eğlenceli olsada bilgisayar başında sürekli oturmak can sıkabilir. Bu durumdan dolayı hemen yardımınıza koşan PlayOn tv izleme programını indirerek faydalanabilirsiniz.

PlayOn2

PlayOn Tv Wifi bağlantınızı kullanarak kanalları bilgisayardan izlemek yerine TV’den internete bağlanarak programı kullanıp kanalları izleyebileceksiniz. Programın en iyi yönlerinden biriside kablosuz TV’ye yükleyerek kullanabilme olanağı sunuyor.

PlayOn Programı Kanalları Nelerdir?

TV Kanalları izleme Programını öncelikle bilgisayarımıza ücretsiz indirip kurduğumuzda içeriğinde ne gibi hizmetler verdiğini hangi popüler kanalların yer aldığını şu şekilde sıralayabiliriz. MTV, YouTube, CNBC-E, ESPN, FOX, NetFlix, Comedy Central, Amazon VOD, Hulu, PBS gibi birçok televizyon kanalını PlayOn sayesinde TV’den izleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Program Nasıl Kullanılır?

Bilgisayar kullanıcılarının Wİ-Fİ bağantısından faydalanarak yazılımı çalıştırıp çevirim içi internet üzerinden kullanabilme yeğeneği ile tüm TV servislerinin sunduğu yerel yabancı tüm kanalları izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Windows uyumlu olup tüm win işletim sistemlerinde kolayca kullanabilme izni mevcuttur.

PlayStation, Wii ve Xbox 360 Desteği

Eğer oyun hastasıysanız Wii, PlaayStation 3 ve Xbox oyun cihazlarıyla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Cihazları ağınız üzerinden tanımlayıp uyumlu şekilde çalışabilme ortamını sizler için hazırlayacaktır.

PlayOn Tv Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Stremio Stremio
    TürkçeÜcretsiz32M
  • Türksat 4A Uydu Frekansları Türksat 4A Uydu Frekansları
    TürkçeÜcretsiz0.54 MB
  • PlayOn Tv HAKKINDA YORUM YAZIN