Türksat 4A Uydu Frekansları

Türksat 4A Uydu Frekansları

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu0.54 MB
Üreticiturksat.com.tr
İşletim SistemiTv Radyo
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (0.54 MB)

Türksat Uydusuna Ait Bütün Frekanslar

Türksat 4A Uydu Frekansları 2018 indir, Birkaç yıl önce değişikliğe uğramış olan Türksat uydu frekansları, 4A frekansları ile değiştirilmiştir. Pek çok televizyon izleyicisinin güncelleme yapmakta zorlandığı uydu ayarları konusunda Türksat 4A Uydu Frekansları uydu alıcısı ayarlarının yapılmasında kolaylık sağlamaktadır. Program içerisinde yer alan frekans bilgileri PDF dosyası kanal listesine ulaşarak en doğru ayarlamayı yapmayı sağlamaktadır.

Türksat 4A Uydu Frekansları Ne İşe Yarar?

En güncel haberleşme uydusu olarak kullanılmaya başlanan Türksat 4A, 3A frekans kullanıcılarının kanalları izlemelerini zorlaştırmıştır. Türksat 4A Uydu Frekansları programı ise yeni bir çanak anteni almak yerine, uydu alıcısı ayarlarını yapmayı sağlayarak kanalları seyretmeyi mümkün kılmaktadır.

Türksat kanal güncelleme programı uyumlu uydu cihazlarında kullanılabilen alt yapıya sahiptir. Güncel frekans bilgileri uydu alıcısına girilerek kanal listesine ulaşılabilir. 2A ve 3A Türksat uydularına 42 derece yörünge ile hizmet veren Türksat 4A, kanal güncelleme sistemi dahilinde hizmet vermektedir.

Türksat 4A Uydu Frekansları Programının Özellikleri

Uydu Frekansı Türksat 3A ayarında kalmış olan televizyon kullanıcıları güncel kanal listesine ulaşmakta güçlük çekmektedir. Kanalları tek tek aramak yerine Türksat kanal güncelleme programını bilgisayara indirerek kolayca kanal listesini güncellemek mümkündür.

Program ile uyumlu olan uydu cihazları otomatik olarak kendini güncellerken, uyumlu olmayan uydu alıcıları için elle ayarlama yapılması gerekmektedir. Ayrıca güncelleme sisteminin aktif olduğundan emin olmak için uydu ayarları kontrol edilmelidir.

    Benzer Programlar

  • Stremio Stremio
    TürkçeÜcretsiz32M
  • Intel WiDi Intel WiDi
    TürkçeÜcretsiz3.90 MB
  • Türksat 4A Uydu Frekansları HAKKINDA YORUM YAZIN