Panda Antivirus Pro 2016

Panda Antivirus Pro 2016

Versiyon/SürümPanda Antivirus Pro 2016
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu69.5 MB
ÜreticiPanda Security
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (69.5 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Panda Antivirus Pro USB Bellek Disk Güvenlik Programı

Bilgisayarımıza takılan flash bellekleri,hafıza kartlarını ve diğer disklerin içinde bulunan virüsleri temizleyerek bilgisayarımıza virüs bulaşmasını engelliyor. USB Disk Security uygulaması hem bilgisayarın hemde mobil cihazların güvenliğini ücretsiz sağlıyor. Windows işletim sistemleriyle uyumlu çalıştığını belirtelim.

Panda Antivirüs

Panda Antivirus Pro

Aklınıza gelen her türlü hafıza kartlarını gelişmiş profesyonel tarama sistemiyle tüm virüsleri,solucanları,trojan casus yazılımları, spyware, rootkit ve riskware gibi her türlü virüse karşı tam koruma sağlıyor. Bilgisayarın arka planında sessizce çalışarak anti-virüslere karşı etkili bir savunma mekanızması oluşturuyor.

Panda Antivirus Bilgisayara takılan hafıza kartlarını önce tarayıp virüs kontorolü yapıyor daha sonra veri almanızı veya veri atabilmenizi sağlıyor. Her zaman güncellenebilir olması yeni çıkan virüslere karşıda etkili olabilmesini sağlıyor. Bilgisayarın perfonmansını en üst seviyeye çıkarıp hızlı işlemler yapmanızı sağlıyor. Panda Antivirus Pro 2016 son sürümünü sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. Lakin yazılım deneme sürümünü indiriyorsunuz beğendiğiniz vakit satın alabilirsiniz. www.indirson.com ekibi sizlere değerli zamanlar diler.

Panda Antivirus Pro Programın Kullanım inceleme Videosu

En popüler kullanıma sahip bilgisayar sistemini profesyonelce her türlü virüs ve anti virüs gibi zarar verebilecek yazılımlara karşı etkili güvenlik koruması sağlayan programın güncellenen sürümünde getirdiğini yeni özelliklerinden faydalanabileceksiniz. Programı download etme aşamasında başlayarak kurulumda izlenen adımları takip ederek sağlıklı kurulum tamamlaması gerçekleştirin. Aşağıda bulunan video çekimini izleyerek ana ekran menüsünde, nasıl kurulduğu ve nasıl yüklendiği hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Panda Antivirus Pro Programı Ekran Görüntüsü

Not: Panda güvenlik programının aşağıda bulunan fotoğrafları 2015 yılına ait olması 2016 güncellemesinde çok fark eden birşey olmamıştır. İndirme sağlayacağınız yükleme linki güncellenmiştir. Ücretsiz indirme yapabileceksiniz.

529 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Multi Virus Cleaner indir Multi Virus Cleaner indir
  İngilizceÜcretsiz1.17 MB
 • Chomar Antivirüs (Windows) Chomar Antivirüs (Windows)
  TürkçeÜcretsiz581 KB
 • USB Disk (Flash) Security USB Disk (Flash) Security
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • USB Virus Scan USB Virus Scan
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • Virus Cleaner indir Virus Cleaner indir
  İngilizceÜcretsiz1.17 MB
 • ESET Online Scanner Türkçe ESET Online Scanner Türkçe
  TürkçeÜcretsiz2.7 MB
 • Panda Antivirus Pro 2016 HAKKINDA YORUM YAZIN