McAfee Stinger

McAfee Stinger

Versiyon/Sürüm5.9.0.151
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52 MB
ÜreticiMcAfee LLC
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi16 Ağustos 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (52 MB) iOS indir Android indir APK indir

McAfee Stinger Windows Antivirüs Temizleme, Silme ve Onarım

McAfee Stinger indir, Windows 10 bilgisayara bulaşan bazi spefisik virüslerin silinmesi, spesifik virüs taraması, onarım ve W32-Polip virüs temizleme programıdır.

Popüler dünyaca ünlü McAfee anti virüs yazılım şirketi, bilgisayar ve akıllı cihazlarımızı en iyi şekilde korumakla hizmet vermektedir. McAfee Stinger ise yazılım şirketinin kısayol ve pratik bir aracıdır. McAfee Stinger Windows 10 programı sayesinde virüs olan bilgisayarınızda temizlemekle kullanabilirsiniz. Özellikle sistem yöneticileri gibi bilgisayarlarda bulunan virüsleri temizlemekle kullanılmakta ve bilgisayarları en iyi ve derin şekilde temizlemektedir.

McAfee Stinger Windows 10 programını açtığınız zaman göreceğiniz gibi kolay arayüzünde taramayı hızlı ve tam tarama olarak başlatma seçeneği yer almaktadır. Windows 10 bilgisayarlarınız daha güvende olurken, akıllı cihazlarınızda da McAfee yazılımlarını kullanmanız mümkün. Bağımsız anti virüs yazılımı ve tam adıyla McAfee Labs Stinger olan bu yazılımla cihazlarınız eskisine göre daha güvende olacağından emin olabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
    İngilizceÜcretsiz10 MB
  • UVK Ultra Virus Killer UVK Ultra Virus Killer
    İngilizceÜcretsiz16,4 MB
  • McAfee Stinger HAKKINDA YORUM YAZIN