Panda Antivirus Pro

Panda Antivirus Pro

Versiyon/SürümPanda Antivirus Pro 2016
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu1.7 MB
ÜreticiPanda Security
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.7 MB)

Panda Antivirus Pro USB Bellek Disk Güvenlik Programı

Panda Antivirus 2019 ile bilgisayarımıza takılan flash bellekleri, hafıza kartlarını ve diğer disklerin içinde bulunan virüsleri temizleyerek bilgisayarımıza indir virüs bulaşmasını engelliyor. USB Disk Security uygulaması hem bilgisayarın hemde mobil cihazların güvenliğini ücretsiz sağlıyor. Windows işletim sistemleriyle uyumlu çalıştığını belirtelim.

Panda Antivirüs

Panda Antivirus Pro

Aklınıza gelen her türlü hafıza kartlarını gelişmiş profesyonel tarama sistemiyle tüm virüsleri,solucanları,trojan casus yazılımları, spyware, rootkit ve riskware gibi her türlü virüse karşı tam koruma sağlıyor. Bilgisayarın arka planında sessizce çalışarak anti-virüslere karşı etkili bir savunma mekanızması oluşturuyor.

Panda Antivirus Bilgisayara takılan hafıza kartlarını önce tarayıp virüs kontorolü yapıyor daha sonra veri almanızı veya veri atabilmenizi sağlıyor. Her zaman güncellenebilir olması yeni çıkan virüslere karşıda etkili olabilmesini sağlıyor. Bilgisayarın perfonmansını en üst seviyeye çıkarıp hızlı işlemler yapmanızı sağlıyor. Panda Antivirus Pro 2016 son sürümünü sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. Lakin yazılım deneme sürümünü indiriyorsunuz beğendiğiniz vakit satın alabilirsiniz. www.indirson.com ekibi sizlere değerli zamanlar diler.

Panda Antivirus Pro Programın Kullanım inceleme Videosu

En popüler kullanıma sahip bilgisayar sistemini profesyonelce her türlü virüs ve anti virüs gibi zarar verebilecek yazılımlara karşı etkili güvenlik koruması sağlayan programın güncellenen sürümünde getirdiğini yeni özelliklerinden faydalanabileceksiniz. Programı download etme aşamasında başlayarak kurulumda izlenen adımları takip ederek sağlıklı kurulum tamamlaması gerçekleştirin. Aşağıda bulunan video çekimini izleyerek ana ekran menüsünde, nasıl kurulduğu ve nasıl yüklendiği hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Panda Antivirus Pro Programı Ekran Görüntüsü

Not: Panda güvenlik programının aşağıda bulunan fotoğrafları 2015 yılına ait olması 2016 güncellemesinde çok fark eden birşey olmamıştır. İndirme sağlayacağınız yükleme linki güncellenmiştir. Ücretsiz indirme yapabileceksiniz.

    Benzer Programlar

  • McAfee Stinger McAfee Stinger
    İngilizceÜcretsiz52 MB
  • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
    İngilizceÜcretsiz10 MB
  • Panda Antivirus Pro HAKKINDA YORUM YAZIN