Ultra Adware Killer

Ultra Adware Killer

Versiyon/Sürüm9.6.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu10 MB
ÜreticiCarifred
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi27 Aralık 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10 MB)

Ultra Adware Killer Casus Yazılımları Virüsleri Silme Programı

Ultra Adware Killer indir, Ultra Adware Killer casus yazılımları, internette istenmeyen reklamları ve adware yazılımlarını kaldırma silme programıdır. 

Ultra Adware Killer Virüs Programı Özellikleri

İnternet sitelerinde sörf yaparken karşımıza çıkan gereksiz reklamlar ister istemez rahatsız edebilmektedir. Bu durumun yaşanmaması için reklam yazılımları engelleyen programlar kullanılmaktadır. Casus yazılımları engelleme, adware virüsleri temizleme ve internet reklam engelleyici programıdır.

Bu yazılımlar sayesinde gereksiz reklamlardan kurtulmakla beraber casus yazılım ve kötü amaçlı yazılımlardan da kurtulmuş olursunuz. Ultra Adware Killer tam da bu işlemi yaparak hizmet vermektedir.

Kullanacağınız arama motorlarında da kullanabileceğiniz, eklenti olarak ekleyebileceğiniz Ultra Adware Killer programı ile reklamlardan kurtulabilirsiniz. Sayfa işgalcileri olan PUP adlı farklı reklam yazılımlarında virüs dahi bulunurken, cihazlarınızı Ultra Adware Killer ile rahatlıkla güvende tutabilirsiniz.

Sistem kaynağında çok az yer alan bu program sayesinde sorunsuz bir şekilde internette sörf yapabilir, gerektiğinde program size anında kurtarma noktası sunarak System Recover yapmanıza yardımcı dahi olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • McAfee Stinger McAfee Stinger
    İngilizceÜcretsiz52 MB
  • UVK Ultra Virus Killer UVK Ultra Virus Killer
    İngilizceÜcretsiz16,4 MB
  • Ultra Adware Killer HAKKINDA YORUM YAZIN