Hotspot Shield (Windows)

Hotspot Shield (Windows)

Versiyon/SürümHotspot Shield 5.4.3
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu7.68 MB
ÜreticiAnchorFree
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (7.68 MB)
287 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Yasaklı Sitelere Giriş Programları

İnternet üzerinden gelen tehlikelere karşı bilgisayarı korumaya yaranan kalkan görevi gören, VPN tabanlı  bir yazılım olan Hotspot Shield  Proxy Programı sizler internet üzerinde gezinirken kişisel bilgilerinizi  veri aktarımlarınızı farklı bir şekilde şifreleyerek sizleri güven içerisine almaktadır.

Hotspot Shield

Hotspot Shield

Hotspot Shield programının asıl işi Ip adresinizi saklama ve farklı ip adresleri göstermektedir. Vpn programı ile İp adreslerinizi saklayarak giremediğiniz yasaklı sitelere girebileceksiniz. Ülkenizi değiştirerek bulunduğunuz konumları  farklı gösterme imkanınız ile kolaylıkla yasaklı sitelere girme ivmesini kolaylıkla gerçekleştireceksiniz.

İnternet üzerinden güvenli olarakgezinmek isteyenler için güvenli bir program olan Hotspot Shield (İp gizleme Programı) web üzerinde 3.sahışlara karşı, kişisel blgi toplayan web servislerine karşı,  servis sağlayıcılarına karşı sizlerin bütün bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumaktadır.

Hotspot Shield (vpn programı) Özellikleri

İnternet üzerinden bağlamak istediğiniz yasaklı sitelere rahatıkla Hotspot Shield programını kullanarak girebiliyorsunuz. Yasaklı sitelere girme programı olarakta sıkça kullanılmaktadır.
Web üzerinde gezerken bu programın açık olması ile bilgisayarınızda herhangi bir hız değişimi olmadan  direk istediğiniz web sayfalarına bağlanabiliyorsunuz.

Bir çok proxy programının  aksine kullanımı oldukça kolay basit sade bir arayüzü ile herkesin rahatlıkla kullanacağı bir programdır.
Yasaklı sitelere giriş programları indirdikten sonra kolay bir kurulum ile  bilgisayarınıza yükleyeceğiniz programı, programın içinde ayarlarını yapabilir, ağ üzerinden bağlanacagınız farklı bilgisayarlara giriş yapabilirsiniz.

İnternet sitelerinde gezinirken ip adresinizi ve dns ayarınızı değiştirip yasaklı sitelere dahi kolayca girmenizi en iyi şekilde sağlayan ücretsiz sitelere giriş yapan programdır. Tüm kullanıcılar ofline ve start tuşlarına basarak aktif ve çevirim dışı yapmaları yetecek olup geri kalan tüm ayarları otomatik gerçekleştirmeyi sağlamaktadır.  Programın nasıl bir ekran görüntüsüne ve içeriğe sahip olduğunu aşağıdaki kaliteli fotoğraflarını inceleyerek ön bilgi edinebilirsiniz.

Hotspot Shield Programı Ekran Görüntüsü

287 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Microsoft Office 2010 Microsoft Office 2010
  İngilizceDeneme Sürümü
 • Betternet Betternet
  İngilizceÜcretsiz16 MB
 • VPN Unlimited indir VPN Unlimited indir
  İngilizceÜcretsiz24 MB
 • FastStone Image Viewer indir FastStone Image Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz5.5 MB
 • MorphVOX Pro indir MorphVOX Pro indir
  İngilizceÜcretsiz5.1 MB
 • mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir mHotSpot Pc Wi-Fi Dağıtıcı indir
  İngilizceÜcretsiz813 KB
 • Hotspot Shield (Windows) HAKKINDA YORUM YAZIN