Hotspot Shield (Windows)

Hotspot Shield (Windows)

Versiyon/SürümHotspot Shield 5.4.3
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu7.68 MB
ÜreticiAnchorFree
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7.68 MB) Mac için indir iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Puan 3,67 .5)
Loading...

Yasaklı Sitelere Giriş Programları

İnternet üzerinden gelen tehlikelere karşı bilgisayarı korumaya yaranan kalkan görevi gören, VPN tabanlı  bir yazılım olan Hotspot Shield  Proxy Programı sizler internet üzerinde gezinirken kişisel bilgilerinizi  veri aktarımlarınızı farklı bir şekilde şifreleyerek sizleri güven içerisine almaktadır.

Hotspot Shield

Hotspot Shield

Hotspot Shield programının asıl işi Ip adresinizi saklama ve farklı ip adresleri göstermektedir. Vpn programı ile İp adreslerinizi saklayarak giremediğiniz yasaklı sitelere girebileceksiniz. Ülkenizi değiştirerek bulunduğunuz konumları  farklı gösterme imkanınız ile kolaylıkla yasaklı sitelere girme ivmesini kolaylıkla gerçekleştireceksiniz.

İnternet üzerinden güvenli olarak gezinmek isteyenler için güvenli bir program olan Hotspot Shield (İp gizleme Programı) web üzerinde 3.sahışlara karşı, kişisel blgi toplayan web servislerine karşı,  servis sağlayıcılarına karşı sizlerin bütün bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumaktadır.

Hotspot Shield (vpn programı) Özellikleri

İnternet üzerinden bağlamak istediğiniz yasaklı sitelere rahatıkla Hotspot Shield programını kullanarak girebiliyorsunuz. Yasaklı sitelere girme programı olarakta sıkça kullanılmaktadır.
Web üzerinde gezerken bu programın açık olması ile bilgisayarınızda herhangi bir hız değişimi olmadan  direk istediğiniz web sayfalarına bağlanabiliyorsunuz.

Bir çok proxy programının aksine kullanımı oldukça kolay basit sade bir arayüzü ile herkesin rahatlıkla kullanacağı bir programdır.
Yasaklı sitelere giriş programları indirdikten sonra kolay bir kurulum ile  bilgisayarınıza yükleyeceğiniz programı, programın içinde ayarlarını yapabilir, ağ üzerinden bağlanacagınız farklı bilgisayarlara giriş yapabilirsiniz.

Hotspot Shield ile internet sitelerinde gezinirken ip adresinizi ve dns ayarınızı değiştirip yasaklı sitelere dahi kolayca girmenizi en iyi şekilde sağlayan ücretsiz sitelere giriş yapan programdır. Tüm kullanıcılar ofline ve start tuşlarına basarak aktif ve çevirim dışı yapmaları yetecek olup geri kalan tüm ayarları otomatik gerçekleştirmeyi sağlamaktadır.  Hotspot Shield programın nasıl bir ekran görüntüsüne ve içeriğe sahip olduğunu aşağıdaki kaliteli fotoğraflarını inceleyerek ön bilgi edinebilirsiniz.

Hotspot Shield programının Android ios ve bilgisayar sürümlerini ilgili butonlardan indirebiirsiniz.

Hotspot Shield Programı Ekran Görüntüsü

2421 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Yoga VPN Yoga VPN
  İngilizceÜcretsiz
 • Pure VPN indir Pure VPN indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz6.8 MB
 • Hola Ücretsiz VPN Hola Ücretsiz VPN
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz11.0 MB
 • SuperVPN SuperVPN
  İngilizceÜcretsiz
 • Opera VPN Opera VPN
  İngilizceÜcretsiz40.5 MB
 • Psiphon Psiphon
  İngilizceÜcretsiz5.0 MB
 • Hotspot Shield (Windows) HAKKINDA YORUM YAZIN