GTA 5 Oyunu Save Dosyası

GTA 5 Oyunu Save Dosyası

Versiyon/Sürüm5.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu175 MB
ÜreticiRockstar Games
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (175 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Puan 5,00 .5)
Loading...

GTA 5 Oyunu Bitmiş Save Dosyası

Tüm dünyada oyun çılgınlığının en dorukta yaşandığı dönemlerden birinde bulunmaktayız. GTA 5 %100 Save dosyasıda bu alanda özellikle bu süreçte GTA 5 gibi adını herkesin bildiği ve tüm oyun severlerin hayatlarında en az bir kez oynadığı oyunlar, pek çok ekstra paketleri ve yazılımları ile piyasada önemli bir yere sahiptirler.

GTA 5 zorlu görevlere sahip olmasının yanı sıra, kimi zaman asla geçilemeyen bölümleri de barındırmaktadır. Oyunu zevk almak için oynayan birisinin geçemediği kısımları rahatlıkla geçmek için başvurabileceği yazılımlar mevcuttur.

GTA 5  Save Dosyası Özellikleri

GTA 5 oynarken zaman zaman geçemediğiniz bölümlerde takılabilirsiniz ve durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Böyle durumlarda milyonlarca kullanıcının başvurduğu bir yöntem olan GTA 5 %100 Save programını kullanabilirsiniz.

%100 Save dosyası sayesinde hem ana senaryoya bağlı kalarak görev tamamlamak hem de ana senaryo ile paralel ilerleyen yan senaryonun içindeki bölümleri geçmek mümkündür.

GTA 5 Save Ne İşe Yarar?

%100 Save programı GTA 5 içinde zorluk çekilen ve geçilemeyen bölümlerin tamamlanmasını sağlar. Bu yazılımı indirdiğiniz andan itibaren oyununuzdaki tüm zorluk sevileri geçilmiş şekilde olur ve oyunun içindeki görevler tamamlanmış hale gelir.

Görevlerden arınmış GTA 5 dünyası içerisinde açık bir şekilde oynamaya devam edebilirsiniz.

GTA 5 %100 Save Nasıl Kullanılır?

Tamamen bitmiş ve en düzgün bir şekilde kayıt edilmiş olan GTA 5 %100 Save programının kullanımı son derece kolaydır.  %100 Save dosyasını ücretsiz olarak indirdikten sonra belgelerim klasöründeki GTA 5 save dosyasını açın. Bu dosyanın içindeki profiles klasörünü açınca karşınıza bir dizi sayı ve rakamdan oluşan tek bir klasör çıkacaktır. Bu klasörün içine %100 Save yazılımını yapıştırarak, GTA 5 oyununuzu çalıştırın ve yazılımınızın yüklenmesini bekleyin.

2652 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Code for GTA 5 Code for GTA 5
  İngilizceÜcretsiz
 • GTA 5 Natural Vision Mod GTA 5 Natural Vision Mod
  İngilizceÜcretsiz
 • GTA 3 Oyunu GTA 3 Oyunu
  İnglizceÜcretsiz107 MB
 • Gta San Andreas Türkçe Yama Gta San Andreas Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz427 KB
 • GTA 5 Oyunu Save Dosyası HAKKINDA YORUM YAZIN  GTA 5 Oyunu Save Dosyası Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Kisi dedi ki:

   Men gta5i indirmek isteyirem