Game Booster indir

Game Booster indir

Versiyon/Sürüm7.6.8.66
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu118 MB
ÜreticiIObit
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi31 Ocak 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (118 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Bilgisayar Oyun Hızlandırma Programı

Oyun meraklıları için  yapılmış olan bir program olan Game Booster bilgisayarınzda meydana gelen donma ve yavaşlamalara karşı yapılmıştır. Ücretsiz olarak  piyasaya sürülen oyun siz oyun oynamak istediğiniz zaman programı açmanız yeterli olacaktır.

game güçlendir

Game Booster

Siz oyunu açtığınızda  bilgisayarınızda  gereksiz çalışan bütün dosyaları kapatarak sizin en güzel performansta  oyun oynamanızı  sağlamaktadır.

Windows Görev Yöneticisinde sizden habersiz çalışan bütün programları kapatarak sizlerin rahat bir oyun oynamanızı sağlamaktadır. Ayrıca Game Booster programını bellek boşaltmak içinde kullanılmaktadır. Güçlü araçları sayesinde bilgisayar ve oyun hızını en yüksek performans ayarlarında kullanmanıza yardımcı olup artık oyunları daha iyi kalitede oynayabilir. Bilgisayarın donanım özelliklerini oyundayken en iyi performansda kullanmanıza yardımcı olur.

Game Booster Oyun Hızlandırma Programı bilgisayar sistemini oyun içerisinde gerekse başka işlemlerinizi gerçekleştirirken en iyi performans için ayarlayarak sistemin donmadan çalışmasını sağlar. En çok oyun kullanıcıları tarafından kullanılan program tamamen ücretsiz ve son sürüm paketiyle hizmet vermektedir. Sistem optimizasyonunu ayarlayarak gereksiz dosyaların temizliğini ve gerekli onarım işlemlerini de yaparak bilgisayarda oyun severlerin daha rahat bir  oyun oynamalarını sağlamaktadır. Bir nevi oyun hızlandırma progamı olarakta bilinmektedir.

Ana ekran görüntüsü ve diğer görüntülerine bakarak bilgi sahibi olabilmeniz için kurulum esnasında ekran fotoğrafları çekilmiştir ön izleme yaparak gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımızın güzel günlerde kullanmalarını diliyorum.

Game Booster Programı Ekran Görüntüsü

296 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Clean Master (Android) Clean Master (Android)
  TürkçeÜcretsiz16 MB
 • CCleaner (Android) indir CCleaner (Android) indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz2.5 MB
 • AIDA64 AIDA64
  TürkçeÜcretsiz15.17 MB
 • AMD Driver Uninstaller AMD Driver Uninstaller
  İngilizceÜcretsiz1.67 MB
 • IObit Driver Booster indir IObit Driver Booster indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz14 MB
 • Razer Game Booster Razer Game Booster
  İngilizceÜcretsiz39 MB
 • Game Booster indir HAKKINDA YORUM YAZIN