CIA Kim Arıyor Android indir

CIA Kim Arıyor Android indir

Versiyon/Sürüm20 Eylül 2016
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiCaller ID App Dev Ciamedia
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Nisan 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (Cihaza göre değişir) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Bilinmeyen Numaraları Bulma

Yeni nesil akıllı telefonlarda en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almakta olan CIA Kim Arıyor, bilinmeyen numara öğrenme amacı ile kullanılmaktadır. Merak ettiğiniz bir numarayı aratabileceğiniz gibi, sizi arayan kişinin kim olduğunu arama ekranında görmeniz de mümkün.

CIA Kim Arıyor Android

CIA Kim Arıyor bilinmeyen numara öğrenme uygulamasının Android sürümü çok daha kullanışlı. Uygulamanın çalışma mantığı, öğrenmek istediğiniz kişinin başkalarının telefonunda ne olarak kayıtlı olduğunu hafızasına kaydetmesi ve size bu kayıt şeklini göstermesidir. Her ne kadar bilinmeyen numaralar öğrenmek isteyenler için büyük avantaj olmuş olsa da, pek çok kişi tarafından gizlilik ihlali olarak da kabul edilmekte.

CIA Kim Arıyor İos

İos işletim sistemini en çok kullanan marka olarak bilinen Apple, İphone marka telefonlarda gizliliği çok daha fazla sağlayabiliyor. Android telefonlarda olduğu gibi rehbere ulaşım izni vermiyor. Bu durum, kullanıcıların gizliliğini koruyor olsa da beraberinde bazı dezavantajları da getirmekte. Android uygulamasında olduğu gibi rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara olduğunda size CIA (arayan kim) kaydını sunamıyor.

CIA Numara Silme

Eğer telefonunuz CIA Arayan Kim (Kim Arıyor) Android bilinmeyen numara öğrenme uygulamasında kayıtlı ve siz kaldırmak istiyorsanız uygulamanın resmi sitesine girerek bu işlemi yapabilirsiniz. Program üreticileri karşılarına çıkabilecek yasal sorunları göz ardı etmeyerek telefon numarasını rehberden silme işlemini oldukça basit bir form aracılığı ile tamamlamanıza izin vermektedir.Kim arıyor uygulamaları arasında  yeni çıkmış ve daha gelişmiş olan mage uygulamasını da denemeyi unutmayın.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

 

159 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Milliyet Emlak Milliyet Emlak
  TürkçeÜcretsiz35.1 MB
 • Android O Versiyonu İndir Android O Versiyonu İndir
  enÜcretsiz
 • Hız Kamerası Türkiye Hız Kamerası Türkiye
  TürkçeÜcretsiz
 • UPS Mobile UPS Kargo UPS Mobile UPS Kargo
  TürkçeÜcretsiz
 • ColorNote Notlar ColorNote Notlar
  İngilizceÜcretsiz858 KB
 • Mage Akıllı Rehber Mage Akıllı Rehber
  TürkçeÜcretsiz4.4 MB
 • CIA Kim Arıyor Android indir HAKKINDA YORUM YAZIN