CIA Kim Arıyor

CIA Kim Arıyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm20 Eylül 2016
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiCaller ID App Dev Ciamedia
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (Cihaza göre değişir) iOS indir Android indir

Bilinmeyen Numaraları Bulma

CIA Kim Arıyor indir, Yeni nesil akıllı telefonlarda en çok kullanılan mobil uygulamalar arasında yer almakta olan CIA , bilinmeyen numara öğrenme amacı ile kullanılmaktadır. Merak ettiğiniz bir numarayı aratabileceğiniz gibi, sizi arayan kişinin kim olduğunu arama ekranında görmeniz de mümkün.

CIA Kim Arıyor Android

CIA Kim Arıyor bilinmeyen numara öğrenme uygulamasının Android sürümü çok daha kullanışlı. Uygulamanın çalışma mantığı, öğrenmek istediğiniz kişinin başkalarının telefonunda ne olarak kayıtlı olduğunu hafızasına kaydetmesi ve size bu kayıt şeklini göstermesidir. Her ne kadar bilinmeyen numaralar öğrenmek isteyenler için büyük avantaj olmuş olsa da, pek çok kişi tarafından gizlilik ihlali olarak da kabul edilmekte.

CIA Kim Arıyor İos

İos işletim sistemini en çok kullanan marka olarak bilinen Apple, İphone marka telefonlarda gizliliği çok daha fazla sağlayabiliyor. Android telefonlarda olduğu gibi rehbere ulaşım izni vermiyor. Bu durum, kullanıcıların gizliliğini koruyor olsa da beraberinde bazı dezavantajları da getirmekte. Android uygulamasında olduğu gibi rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara olduğunda size CIA (arayan kim) kaydını sunamıyor.

CIA Numara Silme

Eğer telefonunuz CIA Arayan Kim (Kim Arıyor) Android bilinmeyen numara öğrenme uygulamasında kayıtlı ve siz kaldırmak istiyorsanız uygulamanın resmi sitesine girerek bu işlemi yapabilirsiniz. Program üreticileri karşılarına çıkabilecek yasal sorunları göz ardı etmeyerek telefon numarasını rehberden silme işlemini oldukça basit bir form aracılığı ile tamamlamanıza izin vermektedir.Kim arıyor uygulamaları arasında  yeni çıkmış ve daha gelişmiş olan mage uygulamasını da denemeyi unutmayın.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

 

1207 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Secure Incoming Call Secure Incoming Call
  İngilizceÜcretsiz5,3M
 • Fake Call 2 Fake Call 2
  İngilizceÜcretsiz4,6M
 • Call Buddy Call Buddy
  TürkçeÜcretsiz14 MB
 • GetContact GetContact
  TürkçeÜcretsiz49.5 MB
 • CIA Kim Arıyor HAKKINDA YORUM YAZIN