Aptoide APK (Android)

Aptoide APK (Android)

Versiyon/Sürüm8.97 MB
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu8.97 MB
ÜreticiAptoide
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.97 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Aptoide Market Alışveriş Uygulaması

Anroid cihazların sayısının hızla artması neticesinde ilk etapta yalnızca Google Play tarafından sunulan android market hizmeti zaman içerisinde yayılmış ve çoğalmıştır. Bu çoğalma ile piyasada çok sayıda anroid market türemiştir. Aptoide markette bunlardan bir tanesidir. Aralarından seçim yaparken marketin sunduğu özelliklere ve diğerlerinden farklı olan avantajlarına odaklanabilirsiniz.

Aptoide ile Yapabilecekleriniz

Anroid uygulamalarına hızlı bir erişim sağlayan aptoide uygulaması ile akıllı telefon ve cihazlarınıza yeni uygulamalar indirebilirsiniz. Bununla beraber var olan uygulamaları çok kolay ve hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz olması en önemli avantaj kabul edilebilir. Bu market uygulaması içinde var olan uygulamaların yönetilebilmesi ve kaldırılması son derece kolaydır. Uygulama içerisine Facebook ile giriş yapmanız halinde arkadaş listenizde olup uygulamayı kullanan kişilerin hangi uygulamaları tercih ettiğini de görebilirsiniz.

Aptoide Marketin Avantajları

Uygulamanın en önemli avantajı şüphesiz ki ücretsiz olmasıdır. Kullanıcılar her ne kadar buna odaklanmış olsa da bu market uygulamasının birbirinden özel özelliği vardır. Aptoide markette, Google Play’de olduğu gibi yoğun bir kısıtlama söz konusu değildir. Böylece en yeni çıkan uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz. Diğer marketlerdeki sıkı politikalar nedeniyle bu durum sıkıntılı olabilmektedir. Ayrıca Android (Apk) Market Uygulaması Aptoide market‘te uygulamalar daha sıkı bir şekilde denetlendiğinden diğerlerinde olduğu gibi kalitesiz uygulamalara rastlamanız çok düşük bir olasılıktır. Market uygulamasını kullanabilmek için telefonunuzun güvenlik ayarlarından yabancı kaynaklı uygulamaları kurabilme iznini aktif etmeyi unutmamalısınız. Market uygulama ana sitesi aptoide.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

604 kez indirildi

Benzer Programlar

 • ARC Welder indir ARC Welder indir
  İngilizceÜcretsiz12.87 MB
 • Zombie Farmer indir Zombie Farmer indir
  İngilizceÜcretsiz
 • outbreakout Zombi Oyunu outbreakout Zombi Oyunu
  İngilizceÜcretsiz11 MB
 • SnapFake SnapFake
  TürkçeÜcretsiz17 MB
 • Google Duvar Kağıdı indir Google Duvar Kağıdı indir
  TürkçeÜcretsiz13 MB
 • smartWake indir smartWake indir
  TürkçeÜcretsiz4.0 MB
 • Aptoide APK (Android) HAKKINDA YORUM YAZIN