Aptoide

Aptoide

Versiyon/Sürüm8.4.1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu17.75 MB
ÜreticiAptoide
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi9 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Aptoide Android Market Alışveriş Uygulaması

Aptoide apk indir, Aptoide Market Mağazasında Android akıllı telefon ve cihazlar için gerekli uygulamaları ücretsiz kolay bir şekilde Aptoide sitesinden indirmenizi sağlayan Aptoide Apk uygulama mağazasıdır.

Anroid cihazların sayısının hızla artması neticesinde ilk etapta yalnızca Google Play tarafından sunulan android market uygulama hizmeti zaman içerisinde yayılmış ve çoğalmıştır. Bu çoğalma ile piyasada çok sayıda android market türemiştir. Aptoide markette bunlardan bir tanesidir. Aralarından seçim yaparken marketin sunduğu özelliklere ve diğerlerinden farklı olan avantajlarına odaklanabilirsiniz.

Aptoide ile Yapabilecekleriniz

Anroid uygulamalarına hızlı bir erişim sağlayan aptoide uygulaması ile akıllı telefon ve cihazlarınıza yeni uygulamalar indirebilirsiniz. Bununla beraber var olan uygulamaları çok kolay ve hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Aptoide market uygulamanın ücretsiz olması en önemli avantaj kabul edilebilir. Bu market uygulaması içinde var olan uygulamaların yönetilebilmesi ve kaldırılması son derece kolaydır. Uygulama içerisine Facebook ile giriş yapmanız halinde arkadaş listenizde olup uygulamayı kullanan kişilerin hangi uygulamaları tercih ettiğini de görebilirsiniz.

Aptoide Marketin Avantajları

Uygulamanın en önemli avantajı şüphesiz ki ücretsiz olmasıdır. Kullanıcılar her ne kadar buna odaklanmış olsa da bu market uygulamasının birbirinden özel özelliği vardır. Google Play’de olduğu gibi yoğun bir kısıtlama söz konusu değildir. Böylece en yeni çıkan uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz. Diğer marketlerdeki sıkı politikalar nedeniyle bu durum sıkıntılı olabilmektedir. Ayrıca Android (Apk) Market Uygulaması Aptoide market’te uygulamalar daha sıkı bir şekilde denetlendiğinden diğerlerinde olduğu gibi kalitesiz uygulamalara rastlamanız çok düşük bir olasılıktır. Aptoide Market uygulamasını kullanabilmek için telefonunuzun güvenlik ayarlarından yabancı kaynaklı uygulamaları kurabilme iznini aktif etmeyi unutmamalısınız. Market uygulama ana sitesi aptoide.com adresinden de ulaşabilirsiniz. Mobogenie Market uygulamasıda bir çok android uygulama konusunda sizlere yardımcı olacak bir uygulama market uygulamasıdır.

Aptoide Özellikleri

 • Daha kaliteli Google Play uygulamalarını gösterir
 • Geçmişte kullanılan uygulamaları kaldırma
 • Android uygulamaların aptoide sayesinde yönetilmesi
 • Arkadaşlarınızın sahip olduğu uygulamaları görebilme
 • Güvenli uygulama indirmenize yardımcı olur
 • Ücretsizdir
 • Yeni çıkan uygulamaları daha kolay keşfedebilirsiniz

Aptoide Uygulamanın Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Yandex.Games indir Yandex.Games indir
  TürkçeÜcretsizCihaza göre değişir
 • NVIDIA Games APK indir NVIDIA Games APK indir
  TürkçeÜcretsiz57M
 • Aptoide HAKKINDA YORUM YAZIN  Aptoide Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. İsminiz dedi ki:

   Aptoide uygulamasını kullanıyorum sorunsuz çalışıyor android cihazıma ücretsiz uygulama indirebiliyorum sağolun