Zirve Ticari SQL Paketi

Zirve Ticari SQL Paketi

Versiyon/Sürüm
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu50.7 MB
ÜreticiZirve Yazılım
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (50.7 MB)

Şirket Hesap Tutma Programı

Zirve Ticari SQL Paketi indir, Şirkete dair her hesabı detaylıca tutabileceğiniz program arayışındaysanız Windows uyumlu Zirve Ticari SQL Paketi oldukça ideal bir programdır. Hem hızlı hem de güvenilir bir hesap programı olan, Zirve Ticari SQL Paketi kullanıcıların özel şirket bilgilerini depolamaya yardımcı olmaktadır.

Şirketinizde bulunan finansal denge kadar ayrılan giderler için de özel bir alan açan program, bilgisayarınızdan rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir noktadadır.

Zirve Ticari SQL Paketi Nedir?

Fatura, cari hesap, kasa, banka, senet ve çek işlemlerini göz önünde isteyen şirket sahipleri, Zirve Ticari SQL Paketi sayesinde tüm bilgileri kontrol altında tutabilmektedir. Çeşitli döviz üzerinden yapılabilen işlemlerle beraber irsaliye, stok, anlık stok giriş ve çıkışları da program tarafından açıkça gösterilmektedir.

Basit, kullanılabilir ve anlaşılır hesap programı isteyen şirket sahipleri için uygun bir program olduğunu söylemek mümkündür. Zirve Ticari SQL Paketi kullanıcılarının pek çoğunun memnun kaldığı, rahatça adapte olabildiği bir programdır.

Zirve Ticari SQL Paketi Özellikleri

Bilgisayarınıza indirdiğiniz Zirve Ticari SQL Paketi sayesinde ticaret yapmakta olunan firmalar hakkında hesap bilgi kontrolleri yapabilmeniz mümkündür.

Program; fatura işlemlerine anlık ulaşım sağlayan bir fatura modülü, irsaliye işlemlerinin yapıldığı modülü, hesap hareketliliğinin takip edildiği modülü kontrol altında tutabilmektedir. Ayrıca kasanızı yakından takip edebileceğiniz kasa modülü de kullanım için hazırdır.

Kişinin kendine özgü firma bilgileri ise programla gizlenebilmekte, değişim için kontrollü şekilde düzenlenebilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB
  • Zirve Ticari SQL Paketi HAKKINDA YORUM YAZIN