Poet Yazı Yazma

Poet Yazı Yazma

Versiyon/Sürüm1.0.5071.1380
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu1.56 MB
ÜreticiVladimir Makarevich
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.56 MB)

Alternatif Yazı ve Kod Yazma Editörü

Poet yazı yazma programı indir, binlerce kişi tarafından kullanılan faydalı programlardan bir tanesidir. Özellikle bilgisayar üzerinden yazı yazmayı sevenler için Poet son derece profesyonel hizmet vermektedir. Öyle ki yalnızca yazı için değil kod yazmak için de bu programı tercih eden binlerce kişi olduğu görülmektedir.

Tamamıyla ücretsiz şekilde indirilip kullanılabilen Poet yazı yazma programı tercih edenlere profesyonel ve pratik geldiği için popülerliğini arttırmaktadır. Kullanımı son derece basit olduğu için binlerce kişinin bilgisayar dosyaları arasında yerini almaktadır.

Bilgisayarınızda bulunan yazı yazma programından memnun değilseniz Poet ile farklı bir tecrübe edinebilmeniz mümkündür. 

Poet Yazı Yazma Programı Özellikleri

Aynı anda birden fazla klasör açabilen ve kelime ya da terim bulma konusunda en iyilerden biri olan Poet, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Çoğu zaman web tasarımı yapan kişilerce tercih edilen bu programın daha çok yazı odaklı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Kullanımının bu denli kolay olması, programın her yaştan kullanıcı tarafından kullanılmasını mümkün kılmaktadır. Bu bakımdan önerilen yazı yazma programı listesinde ilk sıralarda yerini aldığı görülmektedir.

Kelime tamamlama opsiyonu dışında bir de tercüme etme özelliğine de sahip olan Poet, yabancı dil ile sorun yaşayanlara yardımcı olabilmektedir.

Poet Yazı Yazma Programı

Poet yazı yazma programı içerisinde programlama sürecinde ihtiyacınız olan birçok detayı görebilmeniz mümkündür. Bu programı doğru şekilde kullanabilmek için öncesinde kullanıcı yorumlarına göz gezdirmeniz faydalı olacaktır. Pek çok kişi tarafından kullanıldığı ve ne denli memnun kalındığı da dikkatinizi çekecektir. Bu bakımdan Poet son derece yararlı programlar arasında yerini almaktadır.

Bilgisayar hızına bağlı olarak kısa süre içerisinde indirilip hemen kurularak kullanılmaya başlanan pratik programlar arasında kabul edilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Texts metin editörü Texts metin editörü
    ingilizceÜcretsiz21.50 MB
  • Poet Yazı Yazma HAKKINDA YORUM YAZIN