Texts metin editörü

Texts metin editörü

Versiyon/Sürüm0.15.2.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu21.50 MB
ÜreticiText Software
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (21.50 MB)

Texts Metin Editörü Dil çevirici program

Texts metin editörü yazı yazma programı indir, sık sık yazı işleri ile uğraşanların ilgisini çekebilecek Windows programlarındandır. Texts metin editörü kullanım kolaylığı bulunan bu programla beraber tüm yazı yazma sürecinizin eğlenceli geçeceğinden emin olabilirsiniz. Hem keyif alma hem de işinizi profesyonel düzeyde yapma arzunuz varsa Texts metin editörü yazı yazma programı tam olarak size göre bir programdır.

Bilgisayar başında yazı yazarak sıkça vakit geçiren kişiler, yazdıkları yazıları HTML kodları ile şekillendirebilmekte ve bu yazıları RTF ya da HTML dosyaları olarak dışarı aktarabilmektedir.

Texts Metin Editörü Yazı Yazma Programı

Texts metin editörü yazı yazma programı, isminde de anlaşılacağı üzere bir çeşit yazı yazma programıdır. Piyasada onlarca yazı yazma programı olduğu bir gerçektir ancak kendini onlardan ayıran bu programla hayal ettiğiniz verimi elde edebilirsiniz.

Karmaşık yazı yazma programlarından ya da ofis programlarından sıkılanlar için bu program son derece sade ve nettir. Bu bakımdan kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğunu söylemek doğrudur. Basit ancak işlevsel bir programa ihtiyaç duyulduğunda Texts ile bunu elde edebilmek mümkündür. Hiçbir şekilde zorluğu olmayan programın her yaştan kullanıcıya hitap ettiğini söylemek doğru olacaktır.

Texts Metin Editörü Yazı Yazma Programı Özellikleri

Texts metin editörü yazı yazma programı, matematik formüllerinden mühendis hesaplamalarına kadar her detaya yer verebilmektedir. Yalnızca yazı ile sınırlı kalmadığı için her meslekten binlerce kişinin tercih ettiği programlardan biri olarak bilinmektedir.

HTML, RTF ve TeX formatlarında kayıt altına alabilme özelliği bulunan bu programın aynı zamanda kopyala yapıştır yaparken yazının formatını koruduğu da görülmektedir. Zaman kaybını önlemesi bakımdan bu özellik son derece önemli bir özellik olarak kabul edilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB
  • Texts metin editörü HAKKINDA YORUM YAZIN