Zborsa

Zborsa

Versiyon/Sürüm2.1.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5,3 MB
ÜreticiForeks Bilgi İletişim A.Ş.
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi11 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5,3 MB) iOS indir Android indir APK indir

Zborsa APK Android Yatırım Sermaye Yönetimi

Zborsa APK indir, Zborsa android mobil platformlarda sermayenizi yatırımcılık yaparak borsada para kazanabileceğiniz Ziraat yatırım borsası uygulamasıdır.

Zborsa, sermaye piyasalarını takip etmenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır. Ziraat Bankası tarafından geliştirilen borsa uygulaması, Türkiye’de en çok kullanılan borsa uygulaması olarak bilinmektedir. Ziraat Yatırım kullanıcılarının daha hesaplı ve doğru adımlar atabilmesine yardımcı olan bu uygulama, kısa süre içerisinde paranızı katlamanıza olanak tanımaktadır.

Borsa ile yakından ilgilenenler için doğru yönlendirmeleri yapan, kendini güncelleyen ve iyi bir hizmet veren Zborsa APK indirdikten sonra memnun kalacağınız bir uygulamadır. Sahip olduğunuz portföye ulaşmak, güncel değişimlerden anlık haber almak ve hisse işlemlerini hemen yapabilmek adına bu uygulamayı indirip kullanmak büyük yarar sağlamaktadır.

Zborsa İndir

Zborsa Ziraat yatırım borsası android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere uyumludur. Android cihazlar üzerinden kolayca kullanabileceğiniz uygulama özellikle hızlı olması ve işlemleri son sürat yapması bakımından önerilmektedir. Cep telefonunuzdan dilediğiniz her işlemi birkaç dakikada tamamlamanız mümkündür. Bununla beraber Zborsa Ziraat yatırım borsası ile internet ile çalıştığını da söylemek gerekmektedir. İnternetiniz olduğu zaman kolaylıkla indirebilir sonrasında bağlı şekilde kullanabilirsiniz.

Zborsa APK ile girişi için kullanıcı adınız ve şifreniz yeterli olmaktadır. Girdikten sonra işlem yapmak oldukça basittir çünkü arayüzü son derece sade tasarlanmıştır.

    Benzer Programlar

  • CoinMarketCap Apk indir CoinMarketCap Apk indir
    TürkçeÜcretsiz65 MB
  • Nays Apk indir Nays Apk indir
    TürkçeÜcretsiz157M
  • Zborsa HAKKINDA YORUM YAZIN