YouTube Jacker

YouTube Jacker

Versiyon/Sürüm2010.09.21
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu400 KB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Kasım 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (400 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 3,00 .5)
Loading...

YouTube Yasağını Kaldırma Aracı

Pek çok içeriği içinde barındıran ve dünya üzerinde en yaygın şekilde kullanılan video paylaşım uygulaması olan Youtube sık sık engellemeler ve erişim yasaklarına uğramaktadır. İnterneti profesyonel bir şekilde kullananlar için önemli bir sorun teşkil etmeyen bu durum daha az internet bilgisi olanlar için büyük bir sorun olabilmektedir. Bu durumu ortadan kaldırmak için bazı yardımcı uygulamalar ise kullanıcıların imdadına yetişmektedir.

YouTube Jacker Ne İşe Yarar?

Erişim yasakları ve kısıtlamalarla sık sık gündeme gelen Youtube için geliştirilen YouTube Jacker programını kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir üründür ve bir yama programı olarak da nitelendirilebilir. Bu program sayesinde herhangi bir proxy ayarı yapmadan ya da proxy ayarı yapmanızı sağlayacak bir siteye ihtiyaç duymadan rahatlıkla  YouTube engelini kendiniz kaldırma programı sayesinde Youtube kanalına ulaşabilirsiniz.

YouTube Jacker’ın Özellikleri

Bu yazılımın özelliği Windows işletim sisteminizde yer alan Hosts dosyasına Youtube erişimine imkân sağlayan bir ip adresini kaydetmesi ve böylece diğer sitelere olduğu gibi başka bir işlem gerektirmeden Youtube erişim imkânı sağlamasıdır.

YouTube Jacker Nasıl Kullanılır?

YouTube Jacker YouTube Engelini Kaldırma Programı programını bilgisayarınıza kurduktan sonra bütün çerez ve ön bellek bilgilerinizi temizlemeniz gerekmektedir. Sonrasında tarayıcınızı kapatıp tekrar açarak Youtube internet sitelerine sorun yaşamadan bağlanabilirsiniz.   YouTube engelini kendiniz kaldırma programı sayesinde bilgisayarınızın Dns ayarları kısmına otomatik olarak Youtube erişim imkânı sağlayan Dns adresleri kaydedildiği için sizin ayrıca bir Dns ayarı ile uğraşmanıza gerek kalmamakta.

1696 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CyberGhost VPN CyberGhost VPN
  İngilizceÜcretsiz15.55 MB
 • Ultrasurf Android Ultrasurf Android
  İngilizceÜcretsiz
 • IP Hider Pro IP Hider Pro
  İngilizceDeneme Sürümü13 MB
 • Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy
  İngilizceÜcretsiz2.33 MB
 • YouTube Jacker HAKKINDA YORUM YAZIN