Yönetimcell

Yönetimcell

Versiyon/Sürüm2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu36.50 MB
ÜreticiÖzne Yazılım
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi10 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (36.50 MB)

Windows Apartman Yönetim Programı

Yönetimcell indir, Windows tabanlı ihtiyaç duyduğunuz apartman ve site yönetimine cevap veren programdır. Çok kolay ve pratik bir şekilde sitelerin yönetim dosyalarını oluşturan, ödemelerden daire bazlı ihtiyaçlara kadar cevap veren başarılı bir program olduğunu söylemek mümkündür.

Yönetimcell için apartman yönetim programı tanımlaması yapılabilmektedir. Türkiye genelinde bu programı tercih eden 3000’den fazla apartman bulunmaktadır. Ayrıca 140’dan fazla apartman yönetim firması da bu programla çalışmalarını sürdürmektedir.

Yönetimcell Nedir?

Apartman yönetim programı olan Yönetimcell, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için hazırlanmıştır. Masaüstü bilgisayarlarda kullanılabildiği gibi laptoplarda da kullanıldığı görülmektedir.

Hem daire bazlı hem de üye bazlı çalışma prensibine sahip olan Yönetimcell, bireysel olarak üyelerin ihtiyaçlarına da hizmet edebilmektedir. Özellikle hesap takibi konusunda oldukça başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır çünkü birçok apartman yönetici bu konuda sıkıntı yaşamaktadır.

Yönetimcell Özellikleri

Banka entegrasyon sistemi ve excel dokümanı ile çalışan Yönetimcell programı, profesyonel şekilde dosyalama yapmak isteyenlere yanıt vermektedir. Her gün güncellenen ve yedeklenen bu dosyalar her apartmanın, her dairenin bilgisini taze şekilde tutmaktadır.

Programın en büyük avantajı ise kısa süre içinde anlaşılacak kadar basit olmasıdır. Her yöneticinin yalnızca birkaç dakika içinde anlaması ve programı kullanmaya başlaması mümkündür.

Programın yalnızca bilgisayar değil aynı zamanda cep telefonu ve tabletler için uyarlanabilir ekran yüzü de bulunmaktadır. Bu sayede günün her anı gözden geçirilebilecek bir formata sahiptir.

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB
  • Yönetimcell HAKKINDA YORUM YAZIN