YasaBul Mevzuat Programı

YasaBul Mevzuat Programı

Versiyon/Sürüm5.5.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu190 MB
ÜreticiYasaBul Yayıncılık
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (190 MB)

Muşavirlik ve Yapı Denetim Programı

YasaBul Mevzuat Programı indir, Mevzuat takibi programı olarak hazırlanan YasaBul, daha çok müşavirlik ve denetim firmaları için geliştirilmiştir. Herhangi bir internet aramasına girmeden, uygulamayı indirdiğinizde rahatlıkla faydalanmanız mümkün. Devamlı yenilenen ve güncellenen sisteme ayak sağlayan YasaBul, mevzuat üzerinde yapılan en ufak değişikliğe bile hâkimdir.

YasaBul Uygulaması

YasaBul mevzuat uygulamasının en güzel yanı internet bağlantısı gerektirmemesidir. Bulunduğunuz ortamda internet olmasa bile dilediğiniz araştırmayı ve yeniliği öğrenme fırsatı sunmakta. Değişen ne varsa Danıştay kararlarından son tebliğlere kadar öğrenebilmeniz mümkün. Arama seçeneği oldukça güçlü olan mevzuat takibi programı, kelime detaylı en ufak bilgileri bile karşınıza çıkaracak şekilde hazırlanmış.Programın bir diğer avantajı ise sizi birkaç tane Windows sayfası ile muhatap etmemesidir. Aradığınız şey her neyse tek bir pencere halinde karşınıza çıkabilir. İnternette yaptığınız aramalar içinde sekmeler, sayfalar, yeni adresler işin içine girerken YasaBul ’da tek bir pencere sorunuzun cevabını vermekte.

YasaBul Kullanımı

Yapılan herhangi bir değişiklikte sadece onay vermeniz ile kendini güncelleyen YasaBul, aynı zamanda hızlı olmasıyla da dikkat çekmekte. Kurma ve kullanma konusunda da kesinlikle sorun yaşamayacağınız bu program, son derece anlaşılır bir sisteme sahip. Her yaş aralığının rahatlıkla kullanabileceği bir program olduğu söylenebilir.Bilgisayarınız Windows işletim içeriğine sahipse ve mevzuatlar üzerinde yapılan en ufak değişiklikleri bile öğrenmek isterseniz YasaBul, tam size göre bir program. Hem zahmetsiz kullanım hem de detay içeriği ile memnun kalacaksınız.

    Benzer Programlar

  • MEmu MEmu
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • WeGame X WeGame X
    İngilizceÜcretsiz47 MB
  • YasaBul Mevzuat Programı HAKKINDA YORUM YAZIN