Yandex.Store

Yandex.Store

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu
ÜreticiYandex
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Yandex.Store Popüler Android Uygulamalarını indirme Mağazası

Yandex.Store indir, yandex Google’dan sonra en büyük arama motoru olarak bilinmektedir. Şimdi android cihazlar için uyumlu uygulama mağazası ile karşımızda. Android uygulama marketinde en popüler uygulamaları ve sizin için önerilenleri ücretsiz indirebilirsiniz.

Google Play mağazasına alternatif olarak geliştirilen uygulamayı Google Play’de bulup indirmek mümkün değil. Yandex.Store mağazası yüksek güvenlik önlemleri almış ve Kaspersky antivirüs tarayıcısı ile sürekli olarak taranmaktadır. İndirdiğiniz android uygulamalarında bulunan güvenlik tehtitleri ile karşılaşma riski azaltılmıştır.

Yandex.Store android uygulama mağazası özenle seçilmiş uygulamalar yer vermektedir. Google Play mağazasında uygunsuz içeriğe sahip ve birçok güvensiz uygulamalar bulunmaktadır. Bu yüzden oldukça seçici olan android market uygulaması oldukça güvenli ve en popüler android uygulamalarına yer vermiştir. Android Market içerisinde bulunan uygulamalara yorum ve puan verebilmeniz mümkündür.

Uygulamayı şuanda android kullanıcılar tarafından az seçiliyor olsada kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından kullanılması bekleniyor. Yandex.Store apk android cihaz sahiplerine tam bir mağaza hizmetini ücretsiz sunması ve zengin uygulama arşiviyle dikkat çekiyor.

278 kez indirildi

Benzer Programlar

 • TapTap TapTap
  İngilizceÜcretsiz26.8 MB
 • Mobogenie Apk Mobogenie Apk
  İngilizceÜcretsiz631 MB
 • 1Mobile Market Apk 1Mobile Market Apk
 • Samsung Apps Samsung Apps
  İngilizceÜcretsiz4.12 MB
 • Yandex.Store HAKKINDA YORUM YAZIN