Appvn Apk indir

Appvn Apk indir

Versiyon/Sürüm8.1.5
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu22.0 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Appvn Ücretsiz Android Mobil Uygulama indirme Apk Uygulaması

Appvn apk indir, Appvn android cihazlar için uygulama indirmek için kullanılan android apk Türkçe son sürüm uygulamasıdır. Ücretsiz Android oyun en iyi uygulamaları bulabileceğiniz uygulama indirme sitesidir. Appvn stabil kullanımı ile pek çok kişi tarafından tercih edilen uygulama sayesinde telefonunuzu daha kompleks hale getirmeniz mümkündür.

Appvn apk, apk dosyasını indirip kurulumunu yaptıktan sonra kolaylıkla kullanabilirsiniz. Hemen her uygulamayı indirebileceğiniz Appvn sayesinde var olan uygulamalarınızı güncellemeniz de mümkündür. Google Play’de bulunmayan uygulamaları indirmek ya da var olan uygulamalarının eski sürümlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz Appvn sayesinde yepyeni deneyimlere hazır olun.

Appvn uygulamasının keşfet bölümünden yeni uygulamaları bulmanız mümkündür. Beğendiğiniz uygulamaları tek bir tık ile yükleyebilirsiniz. En geniş uygulama veri tabanına sahip seçeneklerden birisi olan Appvn tamamen ücretsiz olup uygulamayı kullanmak için ekstra bir gereksinime ihtiyacınız yoktur.

    Benzer Programlar

  • Yandex.Games indir Yandex.Games indir
    TürkçeÜcretsizCihaza göre değişir
  • NVIDIA Games APK indir NVIDIA Games APK indir
    TürkçeÜcretsiz57M
  • Appvn Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN