Yandex Alice

Yandex Alice

Versiyon/Sürüm8.60
LisansÜcretsiz
DilRusça
Dosya Boyutu64,5 MB
ÜreticiЯндекс
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi26 Ağustos 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Yandex Alice APK Android Alice Sesli Asistan

Яндекс — с Алисой (Yandex Alice) Apk indir, Yandex Alice Android internet tarayıcısı olan Yandex uygulaması bir sesli asistan görevi görmektedir.

Яндекс — с Алисой (Yandex Alice) APK , kaliteli bir tarayıcı arayışında olanlar için ideal bir sesli asistan uygulamasıdır. Özellikle kendi cihazında bulunan tarayıcıdan hiçbir şekilde memnun olmadığını söyleyen kullanıcılar için Яндекс — с Алисой android büyük fayda sağlamaktadır. Sahip olduğunuz tarayıcıda film izlemek, araştırma yapmak sizi zorluyorsa bu uygulama üzerinden daha geniş kapsamlı sonuç alabilirsiniz.

Yandex Alice her ne kadar tam olarak istenilen dil çevirisine ulaşamamış olsa da ideal bir tarayıcı uygulamasına ihtiyacınız olduğunda Yandex Alice APK indirip kullanabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan uygulama aynı zamanda kaliteli hizmet vermektedir. Bu bakımdan aradığınız donanımı bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Yandex Alice İndir

Яндекс — с Алисой APK indirmek istediğiniz zaman Google Play ya da benzeri herhangi bir uygulama mağazanızdan indirebilirsiniz. Birkaç dakikanızı alacak olan bu özel uygulama sonrasında aç dediğinizde açılacaktır. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise dil desteğidir çünkü Yandex Alice APK ve Türkçe dil desteği bulunan sesli asistan’ı almanız son derece kolaydır. Türkçeyi seçtikten sonra bazı noktaların eksik kaldığı ve güncellemelerin devam ettiği de aklınızda bulunmalıdır.

  • Yandex Uygulamaları

Benzer Programlar

  • DuckDuckGo Privacy Browser indir DuckDuckGo Privacy Browser indir
    İngilizceÜcretsiz15M
  • UC Browser Mini Apk indir UC Browser Mini Apk indir
    TürkçeÜcretsiz49.7 MB
  • Yandex Alice HAKKINDA YORUM YAZIN