UC Browser Mini Apk indir

UC Browser Mini Apk indir

Versiyon/Sürüm13.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu49.7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

UC Browser Mini Android Apk İnternet Tarayıcısı

UC Browser Mini apk indir, UC Tarayıcı olarak bilinen mobil android ile internette hızlı gezinmeye ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz bir tarayıcı uygulamadır. Akıcı ve olduğundan daha hızlı internet keyif için başarılı bir uygulama arıyorsanız UC Mini yardımcı olur. Android uygulamalar arasında birçok versiyon bulunsa da UC Mini diğerlerinden farklıdır. Her şeyden önce daha kullanışlı çok daha basittir. Arayüzünün net ve sade olması, kullanıcıların rahat etmesini sağlar. 

UC Mini Özellikler

Hızlı internet uygulaması olarak tanımlanan UC browser Mini daha az veri kullanımı daha hızlı internet prensibiyle çalışır. Özellikle mobil verinizden kullandığınız zaman internetteki işinizin hızlı olması büyük önem taşır.

UC browser apk tarayıcısını interneti kullanırken tam ekran modu bulunan uygulama, çevrimiçi olduğunuzda videoları tam boyutta izlemenize yardım eder. UC Browser android tarayısının gece modu hizmeti de bulunur. Gece modunda karanlıkta gözleri koruyan başarılı bir arka teması vardır.

UC Mini İndir

UC Mini uygulaması, QR kod taramasıve optimize edilmiş düzen ile güvenli ve verimli internet keyfi sunabilir. Android işletimli cep telefonları ve tabletlerde bu uygulamayı kullanmak büyük avantaj sağlar. Uygulama marketten ücretsiz şekilde indirebileceğiniz UC Mini son derece pratiktir.

    Benzer Programlar

  • Yandex with Alice Apk indir Yandex with Alice Apk indir
    TürkçeÜcretsiz267 MB
  • Stargon Tarayıcı Apk indir Stargon Tarayıcı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz4 MB
  • UC Browser Mini Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN