DuckDuckGo Privacy Browser indir

DuckDuckGo Privacy Browser indir

Versiyon/Sürüm5.94.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15M
ÜreticiDuckDuckGo
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi19 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

DuckDuckGo Privacy Browser (Gizlilik) İnternet Tarayıcısı

DuckDuckGo Privacy Browser APK indir, çevirimiçi gizliliği kolaylaştıran internet tarayıcısı uygulaması DuckDuckGo Privacy Browser güvenli arama motorudur.

DuckDuckGo Privacy Browser, sahip olduğunuz arama motorunun yerini alabilecek başarılı bir uygulamadır. Cihazda yer alan arama motorunu yeterli bulmadığınızda android uygulamalar arasından herhangi birini seçebilirsiniz. Sizin için önemli olan güvenlikse bu durumda en güvenli uygulama DuckDuckGo Privacy Browser olarak kabul edilir. DuckDuckGo Privacy Browser, arama motorunda herhangi bir şey arattığınızda kayıt tutmayan nadir uygulamalardan bir tanesidir.

DuckDuckGo Privacy Browser Özellikler

DuckDuckGo Privacy Browser sayesinde güvenli arama motoru sistemine geçebilirsiniz. Diğer arama motorlarının aksine bu uygulama ile tercihleriniz kayıt altına alınmaz. Arama yaptıktan sonra ekranda herhangi bir reklam ibaresi yer almaz. Baştan sona güvenli olan uygulama sayesinde aramalarınızı daha sonra bulmanız mümkün değildir.

DuckDuckGo Privacy Browser Kullan

Arama motoru uygulaması olarak DuckDuckGo Privacy Browser APK indirmek güvenli bir seçenektir. Kişisel bilgilerim sızdırılır mı sorusunu soran kişiler bu uygulama ile rahat bir nefes alabilirler. Ne kişisel bilgilerin sızdırılması ne de herhangi bir adreste kullanılması mümkün değildir. Dünya genelinde binlerce kullanıcıya ulaşan uygulama yalnızca güvenli olduğu için dahi tercih edilir.

DuckDuckGo Privacy Browser APK indir

Reklam takip ağlarından kaçabileceğiniz ve şifreleme korumasını artırabileceğinizi internet tarayıcısı uygulamasıdır. DuckDuckGo Privacy Browser APK dosyasını Android telefon ve tabletinize indirip internette gizliliğinizi artırabilirsiniz.

 

    Benzer Programlar

  • Yandex with Alice Apk indir Yandex with Alice Apk indir
    TürkçeÜcretsiz267 MB
  • Stargon Tarayıcı Apk indir Stargon Tarayıcı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz4 MB
  • DuckDuckGo Privacy Browser indir HAKKINDA YORUM YAZIN