XLS Reader indir

XLS Reader indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.50 MB
ÜreticiXLSReader.com
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Haziran 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.50 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Microsoft Office Excel Dosyası Görüntüleme

Bilgisayarlarında Microsoft Office programları yüklü olmayan fakat buna rağmen Microsoft Excel türünde kaydedilmiş dosyaları görüntülemek isteyen bilgisayar kullanıcıları bu işlemlerini XLS Reader ile rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Microsoft Excel dosyalarını açma programları içerisinde ayrı bir yeri bulunan programın en önemli özelliklerinden birisi tamamen ücretsiz olmasıdır.

XLS Reader Programının Özellikleri

Microsoft Excel dosyalarını açma programları arasında kolay kullanımı ile ön plana çıkan program oldukça basit ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir. Görüntülenen XLS dosyalarının ihtiyaç duyulması halinde CSV formatına da dönüşmelerini sağlayan XLS Reader ayrıca XLSX formatındaki dosyaları da rahatlıkla görüntüleyebilmektedir. Tablo görüntüleme konusunda en büyük yardımcılardan birisi olan bu programda Open Office ile kaydedilmiş her türlü dosyayı açabilmek mümkündür.

XLS Reader Nasıl Kurulur?

Microsoft Office programına sahip olmayanların mutlaka bilgisayarlarında barındırmaları gereken bu programın kurulumu ise yalnızca birkaç tıklamadan ibarettir. C ya da D’ye kurulabilecek program ufak boyutu ile hızlıca kurulduktan sonra kullanıma hazır hale gelmektedir.

XLS Reader Nasıl Kullanılır?

XLS Reader Excel Dosyası Okuyucu Programı’nı kullanmak için daha önceden kaydedilmiş olan ve görüntülenmek istenen Excel dosyalarının program içerisinde seçilerek açılması yeterlidir. Basit menüsü ile en yeni bilgisayar kullanıcılarının bile rahatlıkla kavrayabileceği ara yüzde yer alan birkaç menü içerisinde işlemleri gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Rakiplerine oranla hızlı oluşu ve küçük dosya boyutu ile programın kesinlikle denenmesi gereken yazılımlar arasında yer aldığını söylemek mümkün. Word Dosyalarını açmak için word 2003  versiyonu deneyebilirsiniz.

236 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Excel Viewer 2003 Excel Viewer 2003
  trÜcretsiz51.1 MB
 • Excel Online Excel Online
  trÜcretsiz1.41 MB
 • DemirSoft Hesap Makinesi DemirSoft Hesap Makinesi
  enÜcretsiz34.75 KB
 • Ön Muhasebe Takip Ön Muhasebe Takip
  TürkçeÜcretsiz22 MB
 • XLS Reader indir HAKKINDA YORUM YAZIN