Nox App Player

Nox App Player

Versiyon/Sürüm5.1.0.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu275 MB
ÜreticiNox APP
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (275 MB)

Android Oyunları Bilgisayar Ortamına Çeviri Programı

Android oyunlarını pc ye bilgisayar ortamında oynamak için Android emülatör Nox App Player programını pc ye indir işlemini uyguladıktan sonra bütün android oyunlarını bilgisayar ortamında kolaylıkla oynayabileceksiniz.

Bilgisayar kullanıcıları için Android cihaz ortamı sağlayan Nox App Player, eksiksiz özellikleri ile bu alanda tüm beklentileri karşılayabilecek emülatörlerden biridir. Android oyunları mobil cihazlar yerine Mouse ve klavye gibi desteklerden yararlanarak oynayabilmek adına tercih edilebilir birçok özelliği bulunan bir yazılımdır.

Oyun tutkunlarının bilgisayar rahatlığında oyun oynamalarına olanak sunan Android emülatörü tamamen ücretsiz yüklenebilen ve kullanılan bir programdır. Kolay ara yüzü sayesinde her kullanıcı zorlanmadan PC üzerinden oyun oynamanın avantajlarını yaşayabilir.

Nox App Player Nedir?

Bilgisayar ortamında henüz olmayan oyunları Android cihazlar üzerinden oynamak zorunda kalan kullanıcılar için kullanıcı niteliğinde olan Nox App Player, kendi türünde lider sayılan BlueStacks isimli yazılım ile benzer özelliklere sahiptir.

Üstün bilgisayar özelliklerine gerek duymayan Android emülatörü isteyen her kullanıcının bilgisayarına yükleyerek oyun keyfini sürdürebileceği bir programdır. Windows XP’den Windows 10’a kadar birçok işletim sistemli bilgisayara yüklenerek kullanılabilir.

Nox App Player programının özellikleri

Bilgisayar ortamında gerçek bir Android cihaz deneyimi yaşatan Nox App Player, 4.4.2 sürümünü baz alarak birçok sistem ile uyumlu olarak çalışarak hizmet verir. Kullanıcılar tercihe göre yazılımı rootlu ya da root etmeden kullanabilme imkanına sahiptir.

Programın içeriği ve alt yapısı son dönemde popüler olan oyunların dahi kasmadan ve donmadan oynanmasını sağlamaktadır. Oyunları Mouse ve klavye ile oynayabilmenin yanı sıra, oyun kontrolcüsüne bırakarak daha kullanışlı hale getirilebilir.

    Benzer Programlar

  • MEmu MEmu
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • WeGame X WeGame X
    İngilizceÜcretsiz47 MB
  • Nox App Player HAKKINDA YORUM YAZIN